Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko.
Kilka aktualnych promocji na telefony i inne produkty z chińskich sklepów:

W Gearbest:
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 195,99$ z kodem MI56GBf (bez refa) tym razem 500 sztuk.


Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global szary (SD 625 LTE B20) w cenie 149,99$ z kodem GaNotes (bez refa
Proca na kulki stalowe Yerenbuluo w cenie 4,99$ (bez refa)

W Banggood
Xiaomi Mi MIX Ultimate 6/256 GB czarny w cenie 531,23$ z kodem 6BGESMIX256 (bez refa)
Kamera sportowa Eken V8S w cenie 95,99$ z kodem EKEN20%1 (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
Pobierz rybakfischermann - Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. 
Kilka aktualnych p...
źródło: comment_iZUNPEvwZpGu13HQLnWbjGeULsYrSfpB.jpg
  • 42
@danielz_: Gadałem z kimś z GB na czacie i :
[GB] Yes, we can change it for you, which shipping method you want?
[JA] Before we change, I'd like to know if it is possible to lower price value on declaration of package (it is DHL right?)
[GB] We are sorry, however, due to customs regulations we cannot declare a lower value on the invoice or declare the item as a
Czy przy płatności innej formą niż PayPal np. kartą debetową można zapłacić miej, bo ten pierwszy sobie widzę nalicza trochę? ;)
Wołam zainteresowanych (55) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @
No to po kolei, bo trochę mnie nie było, a dużo się działo, a pewnie część odpowiedzi już nieaktualna. Jeśli ktoś chce być zawołany do następnego kuponu na Mi5, niech plusuje ten wpis.

@n_____S wiem, że pomyłka ceny, dalej tą z ostatniej promocji.
@Wypok_spoko: z wysyłka to różnie, skoro nie ma Priority line - DHL szybciej i szansa na niższy VAT z deklaracji, nierejestrowane w ogóle mogą ominąć vat. może akurat