Wpis z mikrobloga

Jakies porady dla poczatkujacego?
Umiem grac tylko bastionem i wpierzem zawsze chcialem umiec grac smuga ale moje 3 godziny gry szybko to zweryfikowaly
#overwatch
  • 14
  • Odpowiedz
@Haraj: Najlepiej wybierz sobie po jednej postaci z każdej roli i je trenuj. Jak ci się znudzą po dłuższym czasie to zmienisz. Chcesz mieć lepszą celność? Trenuj Mcree bądź Soldiera. Niestety nie przełoży się to na lepszą celność takiego genjiego. 3h to za mało żeby zweryfikować musisz więcej grać.
  • Odpowiedz
@Haraj: #!$%@? po prostu. Dobry świniak to dobry dodatek do teamu, przynajmniej do czasu nerfa i w zasadzie usuniecia go z gry xD
O hanzo to ludzie będą mieli ból dupy bo nim trzeba naprawde porządnie grać. Tracer na podobnym poziomie skomplikowania co hanzo
  • Odpowiedz
@Haraj: Ja "mainuje" reapera, mam na nim setki godzin, ale warto wyuczyć się w innych rolach. Ja bardzo polubiłem Anę, i kiedy grając solo trafię na upartą drużynę, która nie chce, bym wziął reapa - dla spokoju biorę Anę, którą też ogarniam coś niecoś. Po 1 bohaterze z DPS Tanków i Supportów i jest ok, nie musisz ogarniać wszystkich 20+ postaci.
  • Odpowiedz
@tibijczyk_zadymiarz: Uuu, wielbiciel. Śledzi wpisy xD
Ech, te zielonki.

PS: Użyj mózgu. Mówię o swoim przykładzie że nie warto "mainować" jednej postaci/klasy i dlaczego. Ale to trzeba skończyć gimbaze, żeby czytać ze zrozumieniem. Jezu, gniazdo debili xD
  • Odpowiedz
@tibijczyk_zadymiarz: A jednak nie. Nadal głąb. Jeśli nie zrozumiałeś mojego wpisu do TEGO tematu, to znaczy, że masz jebitnie wielki problem z czytaniem ze zrozumieniem. I wedle prośby masz napisane wszak po polsku - #!$%@?łeś wtopę, w zasadzie każdy może się zapytać że "o #!$%@? Ci chodzi, pacanie", ale jak chcesz - potraktuję cię jak idiotę i Ci napiszę łopatologicznie, jak dziecku, jak należy interpretować mój poprzedni wpis.

"Ja lubię mainować
  • Odpowiedz