Wpis z mikrobloga

Które rozwiązanie byłoby lepsze dla Polski w 1989 roku ? Zlikwidować zamordyzm,zostawić socjalizm czy też zlikwidować socjalizm,zostawić zamordyzm ? #polityka #neuropa #4konserwy #historia

Które rozwiązanie było by lepsze ?

  • Zlikwidować socjalizm,zostawić zamordyzm 40.0% (12)
  • Zlikwidować zamordyzm,zostawić socjalizm 60.0% (18)

Oddanych głosów: 30

  • 11
@WojciechDieter: "wojownik o dobre imię Polski" oho,a co to jest,lustracja?No i gdzie się nie zgadza?Zamordyzm to stosowanie rygoru,w tym przypadku finansowego względem podatnika,czytaj okradanie go pod postacią bandyckiego podatku dochodowego,czytaj karanie Polaka za wykazywanie chęci pracy
@Kielek96: Czy socjalizm jest alternatywą czegokolwiek? Tak i tak byłoby #!$%@?, aż mi naprawdę nie chce się tłumaczyć tego.
Dostajesz szansę emigracji, zupełnie za darmo, masz zapewnione mieszkanie i pracę.
Masz dwie lokalizację, Wenezuela lub KRLD. Co wybierasz?
( ͡ ͜ʖ ͡)
@cobaltBlue:Właśnie chodzi mi o to że my wybraliśmy "demokrację" i solidarność i pytanie czy jakby zrobić kapitalizm ale zostawili PZPR przy władzy tak jak to w Chinach teraz rządzi partia komunistyczna,która pod przywództwem Deng Xiaoping doprowadziła do reform gospodarczych,to czy dla Polski była by to lepsze. Tak mnie to ciekawi bo mamy rocznicę pierwszych "wolnych" wyborów.A jeśli chodzi o twoje pytanie to wybieram KRLD ( ͡° ͜ʖ ͡°