Wpis z mikrobloga

@omgoogle: @mendrix:
nawet na takim głupim forum jak to gdzie się pisze anonimowow nie można używaj zbyt dużej ilości mowy nienawiści a myślicie ze promotor by sobie pozwolił na coś takiego i martwił się potem o pozwy i sprawy w sądzie??

czy wy w ogóle myślicie po ludzku ? raczej biznesmenami nie jesteście skoro coś takiego zachacza o waszą "wolność słowa" która wyrażanie udzielając się i spędzając czas na forum
@Monalka: Wypikanie toleruję (chociaż nie do końca rozumiem w produkcjach kierowanych do dorosłych ludzi), ale zmiany i zmiękczenia albo powodują utratę sensu albo ocierają sie o śmieszność (vide zwiastun Far Cry 5)
@omgoogle: tyle co ta twoja ulubiona bajeczka

ojej usunęli nam przekleństwa z naszej bajeczki co my teraz zrobimy? (,)(,)(,)(,)(,)(,)
@omgoogle: no i co mogę być dla ciebie lewicą ale co mnie interesuję twoje zdanie skoro ja już pierwszy wyrobiłem je o tobie i w moich oczach jesteś kimś z kogo zdaniem się nie liczę?
@mendrix: Obejrzyj tą scenę jeszcze raz. Na dosłownie jedną klatkę znak "god hates fags" zamienia się w "god hates you". Twórcy najpierw zrobili tą drugą wersję a dopiero potem zdecydowali się na tą potencjalnie obraźliwą. Tłumaczenie pewnie powstało gdzieś pomiędzy