Wpis z mikrobloga

@voobar: 1500 zł a 1000 zł to rzeczywiście różnica ale aż tak szkoda zapłacić 1176 zł zamiast 1000 za sprawdzone słuchawki? Cena wzięta z amazon.de :)
@voobar: Zamawiałem już wiele rzeczy z niemieckiego/francuskiego amazona i nigdy nie było z tym problemów, wręcz za każdym razem byłem zaskoczony jak krótko to zajęło. Jedyne problemy jakie możesz mieć to gdybyś chciał je brać na fakturę ale to podobno też jest do zrobienia jednak ja się w to nie zagłębiałem.
@voobar: Nie, ale z opinii, które wyczytałem to fakt kupowania na amazonie w tym wypadku też jest na plus ponieważ np kartę graficzną mogłem zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny a ogólny proces gwarancyjny w przypadku amazona jest bezproblemowy. Przypominam, że nie jest to moje doświadczenie ale to co przeczytałem na ten temat w internecie.
@voobar: Tam ostatnio są z nimi jakieś problemy bo chyba używali patentu, który nie był ich i po ostatnich zmianach nie są takie dobre, więc rzuć okiem. Wypowiadałem się tylko w kwestii ich ceny a nie sensowności zakupu :)