Wpis z mikrobloga

Chcę kupić fidget spinner żeby #!$%@?ć ludzi tym dźwiękiem. Gdzie najlepiej kupić, żeby dostać oryginał, odpowiednio wyważony, nie z jakiegoś gównoplastiku i z łożyskami a nie na śrubie? Jak już mam kogoś #!$%@?ć i wydawać hajs, to przynajmniej sobie pokręcę ( ͡º ͜ʖ͡º)
#fidgetspinner #zabawki #rozrywka
  • 28
@Arveit: Oryginał?
Oryginalny figdet spinner został stworzony przez Catherine A. Hettinger i opatentowany w latach 90. Zapytaj ją, może ci odsprzeda.

@Arveit: Oj duży jest przedział cenowy xD Te topowe po kilka stów, a i po kilka tysięcy się znajdą (ale te to już fanaberia).
Wolisz z dwoma ramionami czy trzema?
@Kliko: hmmm a wyglądają na solidne, gdzieś na YT widziałem jeszcze gorsze z takiego gównoplastiku świecącego najtańszego, a te z filmu podobno z ABS-u są.
Hmm... no cóż. Sam nie wiem. Najlepiej to chciałbym metalowy w kształcie "nuke" ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś polecisz?
@Kliko: no szkoda. Ale wiesz co, zainspirowałeś mnie do pewnego pomysłu. Kupię teraz to gówienko z filmiku (znalazłem gdzieś za 20 zł) i jak mi sie spodoba to potem kupie tego nuke xD
@Arveit: Upuściłem go następnego dnia i zaczął dziwnie zwalniać przy obracaniu. Już się srałem, że może łożysko do wymiany, ale okazało się, że zostało słabo przyklejone i trochę się przesunęło, ocierając się o capa (to, za co się trzyma). Musiałem kupić loctite 243 (koszt ~13 USD i przykleić od nowa. Napisałem do producenta, przesłali mi 20 USD ( ͡º ͜ʖ͡º)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.