Wpis z mikrobloga

@Volter: Ja swojego odebrałem stosunkowo niedawno i nie miałem jeszcze okazji zrobić długiej trasy. W sierpniu jadę do Polski, więc będę miał okazję przetestować te fotele. Oby to co napisałeś nie sprawdziło się w moim przypadku.
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: porshe nalezy do grupy vag i w aso masz polecany i zalewany olej castrola. Ludzie co maja hajsy oddaja kluczyki za 300 czy iles zl typowi z aso zeby zabral samochod z domui zrobil przeglad i odstawil pod dom. Sporo osob ktore szanuja swoj czas i je na to stac korzysta z tej opcji. Ale prawdopodobnie ani nigdy nie bedzie cie stac na nowe porshe ani na taka usluge
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczywowewiadrze generalnie, jak masz auto na 3 czy 5 lat to masz w dupie co masz zalane a producent wrzuca to, co wystarczy i ma na tym jak największą marżę. Tak samo możesz jeździć na long life bo po końcu leasingu jak wybuchnie to nie jest to problem, pojazd spełnił swoje zadanie.

Jak kupujesz auto na 15+ lat to jednak jakość surowców ma znaczenie i wtedy oczekujesz trwałości danego rozwiązania.
  • Odpowiedz