Wpis z mikrobloga

Witam słynne Mirki i Mirabelky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po krótkiej przerwie lecimy z kolejnym #rozdajo ( ) Mamy piękną pogodę, zbliżają się wakacje i długo wyczekiwany odpoczynek, więc mam dla Was wypasiony, dmuchany sofo-leżaczek #lazyair ()

Sam mam taki w domu i idealnie sprawdza się on zarówno na wyjazdach, basenie i w ogrodzie do opalania ( ͡ ͜ʖ ͡) Może być też wykorzystany jako dodatkowe siedzisko w mieszkaniu, na imprezie lub do rozprostowania nóg po ciężkim dniu spędzonym w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam też jeszcze jeden prezent dla naszych milusińskich z #mirko ( ) 8 czerwca startuje wypasiony turniej w naszej autorskiej, darmowej grze mobilnej #zombiehunter - pula nagród przewidywanych w rozgrywce przekracza już 6000 złotych (sic!), a nagrodą główną dla zwycięzcy jest najnowszy smartfon marki #samsung - Galaxy S8! Poza tym czołówka zgarnie vouchery na ubrania o wartości kilkuset złotych. Resztę fantów poznacie już w samym turnieju, który pojawi się na dniach w grze!

Prezent jest bezpośrednio związany z tym turniejem. Przygotowałem dla Was voucher w postaci kodu, który możecie aktywować tutaj po wykonaniu darmowej rejestracji na naszym serwisie hophands.pl lub zalogowaniu (jeśli już macie u nas konto). Kod znajdziecie w spoilerze poniżej...


Voucher ten da Wam możliwość jednorazowego, darmowego udziału w głównym turnieju i szansę zdobycia najnowszego Samsunga i wielu innych nagród!

Na koniec chciałem też zaczepić osoby, które działają w przeróżnych gałęziach biznesu i prowadzą własne firmy oraz byłby zainteresowane szeroko pojętą współpracą z firmą HopHands. Zaintrygowanych proszę o kontakt na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hophands #gry #wakacje #dziendobry #smazingzwykopem #grymobilne

_________________________________________

Pobierz Zombie Huntera na #android - link

Pobierz Zombie Huntera na #ios - link
HopHandspl - Witam słynne Mirki i Mirabelky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po krótkiej przerwie lecim...

źródło: comment_yNmCT3nWMzlZUGMOO8bsjQRQCZub97MP.jpg

Pobierz
  • 58