Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki
Znacie może jakieś ciekawe oferty bankowości osobistej premium? Chce zmienić bank z CreditAgricole gdyż działa mi on już strasznie na nerwy (beznadziejny interfejs serwisu www oraz brak przelewów natychmiastowych). Główne wymagania to:
-Darmowe prowadzenie rachunków w PLN, USD, EURO
-Darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie
-Dedykowana infolinia
-Dedykowany osobisty doradca
-Obsługa w oddziale poza kolejką
-Możliwość założenia odpłatnej oczywiście karty kredytowej z „Priority Pass” z dostępem do saloników VIP na lotniskach
-Program Concierge
-Bezpłatne ubezpieczenie podróżnie/zdrowotne
-Minimum 5 darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu

Na razie jedynymi rozsądnymi ofertami wydają mi się konta w Millenium (Prestige World) oraz Deutsche bank - dbNET PREMIUM. Ma ktoś może doświadczenie z tymi bankami?

#banki #bankowosc #bank #finanse #millenium #kontobankowe
  • 18
@Ojjojo Dlaczego? Wszystko mam za darmo i za nic nie płace a mam mase różnych dodatków za darmo jak Piority Pass na lotnisku a latam slużbowo po calym świecie. Ubezpieczenie czy np jak nie mam czasu isc do Empiku a ide na urodziny do kogoś to podrzucą mi prezent prosto pod drzwi.
Wszystko mam za darmo i za nic nie płace


@kamillo007: Dobre, oczywiscie ze placisz tylko nie wszystko widzisz.
Jezeli latasz po calym swiecie to juz dawno milami powinienes miec priority pass. Ubezpieczenie to grosze. Prezent to sytuacja jednorazowa.

Jestem klientem db, ale akurat normalnego i maklera. Patrzylem chyba z rok temu na konta premium. Kompletnie to sie nie oplaca, a dochody mam w twojej gornej granicy.
@Ojjojo Prezent to usluga concierge za prezent placisz ale za usluge zalatwienia i dostarczenia nie. Zreszta w pakiet concierge wchodzi masa innych rzeczy. Nie wiem czy powinienem mieć ale w obydwu bankach mam możliwość założenia karty takowej. Pokaż mi w takim razie gdzie płacę? Bo ja nic w cenniku obydwu banków nie widzę. Ubezpieczenie może grosze ale po co mam płacic jak moge mieć za free... Do tego wchodze do oddzialu nie
@Ojjojo Darmowe rachunki w Euro Usd i Pln. Karta kredytowa z Piority Pass jest. Infolina jest. Concierge jest. Ubezpieczenie jest. Nie wiem jak z przelewami natychmiastowymi tylko bo nie bylem nigdy zalogowany w millenium. Wiec czego niby nie ma?