Wpis z mikrobloga

Panseksualizm - pogląd lub filozofia zakładający, że ludzki potencjał seksualny może i powinien być skierowany na każdego i wszystko. Według teorii panseksualizmu seksualność człowieka może być skierowana na ludzi o dowolnych preferencjach seksualnych, w różnym wieku, a także na zwierzęta, przedmioty martwe, byty urojone, a nawet samego siebie.
W seksuologii panseksualizm obejmuje objawy w postaci pociągu seksualnego nie tylko do ludzi, a także do zwierząt oraz przedmiotów martwych.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Panseksualizm

Czyli na paradzie równości będziemy mogli zobaczyć też między innym takich pacjentów jak: zoofile, pedofile, czy osoby pałające pociągiem seksualnym do przedmiotów martwych, a nawet bytów urojonych.

Tylko niech ktoś powie, że to nie jest normalne, to albo zostanie przypisana mu jakaś fobia, czy w najlepszym wypadku zjawi się jakiś lewak, który zacznie tłumaczyć mu, że wyrazy zdrowie i normalność, to semantyczna pustka ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

https://www.wykop.pl/wpis/24380643/flagi-ktore-mozliwe-ze-zobaczycie-podczas-sobotnie/

V.....r - Panseksualizm - pogląd lub filozofia zakładający, że ludzki potencjał seksu...

źródło: comment_uxafv7hq3JIAgWCZt3YTogkJSHVm1dbi.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Valder: "genderqueer" ja #!$%@? co to jest?Kolejny etap oglupiania ludzi,tworzenie na uniwersytetach gownokierunkow,juz nawet nie filozoficznych gdzie poza rozmyślaniem i dumaniem nic ci to nie da a już na pewno nie patrzy na to pracodawca.To jest kolejny,wyższy poziom,te cale studia gender,gdzie się wymyśla nowe plcie chociaż i tak nikogo to nie obchodzi albo nakręcają wojnę rasową przeciwko bialym,masakra
  • Odpowiedz
@Valder: zapomniałeś dopisać najwazniejsze ze

Osoby określające się jako panseksualiści podkreślają, że zwykle ich działania nie obejmują pedofilii, zoofilii czy nekrofilii, a jedynie zgodne zachowania seksualne między dorosłymi[14].


a glownie chodzi tu o to ze mozna pokochać każdego kto ma wolna wole i nie byc z tego powodu dyskryminowanymi
  • Odpowiedz
@vikinggg: Wiedziałem, że ktoś zaraz to wklei i zacznie to odkręcać.
Wiadomo, że teraz otwarcie nie powiedzą, że są zoofilami i pedofilami. To jednak zdanie, które wkleiłeś przeczy temu co jest na początku w definicji panseksualizmu. Jasno jest tam napisane, że chodzi tutaj o potencjał seksualny kierowany na wszystko, a nie żadną miłość do każdego.
  • Odpowiedz
@Valder: Czyli wychodzi na to ze te wszystkie flagi mozna zmniejszyc do kilku:

Lesbijki i Bear Brotherhood (XD) mozna zaliczyc do homoseksualistow

Panseksualistow do osob biseksualnych - co juz nam odcina 3 flagi.

Jak tak dobrze pomysec to mozemy conajmniej o polowe ilosc tych flag zmniejszyc. Tak jak z przykazaniami.
  • Odpowiedz
Wiedziałem, że ktoś zaraz to wklei i zacznie to odkręcać.


@Valder: jak wiedziales to trzeba bylo w 1 poscie napisac ze nie sluchasz tego argumentu

Wiadomo, że teraz otwarcie nie powiedzą, że są zoofilami i pedofilami.


jesli popelnia przestepstwo i nimi rzeczywiscie sa to pojda siedziec. cos nie pasuje?

Jasno jest tam napisane, że chodzi tutaj o potencjał seksualny kierowany na wszystko, a nie żadną miłość do każdego.


zrozumiałeś po swojemu.
  • Odpowiedz
@vikinggg:
Jest napisane:
"Panseksualizm - pogląd lub filozofia zakładający, że ludzki potencjał seksualny może i powinien być skierowany na każdego i wszystko. Według teorii panseksualizmu seksualność człowieka może być skierowana na ludzi o dowolnych preferencjach seksualnych, w różnym wieku, a także na zwierzęta, przedmioty martwe, byty urojone, a nawet samego siebie.
W seksuologii panseksualizm obejmuje objawy w postaci pociągu seksualnego nie tylko do ludzi, a także do zwierząt oraz przedmiotów martwych."
  • Odpowiedz
@Hamouma:

@Valder: "genderqueer" ja #!$%@? co to jest?Kolejny etap oglupiania ludzi,tworzenie na uniwersytetach gownokierunkow,juz nawet nie filozoficznych gdzie poza rozmyślaniem i dumaniem nic ci to nie da a już na pewno nie patrzy na to pracodawca.To jest kolejny,wyższy poziom,te cale studia gender,gdzie się wymyśla nowe plcie chociaż i tak nikogo to nie obchodzi albo nakręcają wojnę rasową przeciwko bialym,masakra


xDDDDDDD Studia są lewackie i zmuszają do "rozmyślania". Wszystko podlane kolejnym
  • Odpowiedz
@Valder: chodzi o to że jednym z motywow człowieka jest seksualnosc i ona motywuje do roznych dzialan. jesli ktos kocha kobiety to moze chciec pakowac na silce,zbierac pieniadze by kobietom imponowac. nie mozesz zabronic komukolwiek by jego seksualnosc była zła jesli nie krzywdzi nikogo i motywuje go do zdobywania celow
  • Odpowiedz
@Valder:

Konkretnie

Grzeczniej.

bo widzę, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz

Odważne stwierdzenia jak na ciebie.

to chociaż może czegoś się nauczysz

Od ciebie? Ty byś nawet drugoklasisty niczego nie nauczył, bo umie już czytać (choć niezbyt skomplikowane teksty, tu macie sporo wspólnego) i dodawać niezbyt duże liczby.
  • Odpowiedz
@Valder:

Ok, skoro konkretnie nie potrafisz

Mam wskazać paluszkiem jak dla ww. drugoklasisty? Dałem link, postaraj się wyciągnąć wnioski. Możesz przeczytać kilka razy jeśli potrzebujesz.
  • Odpowiedz
Mam wskazać paluszkiem jak dla ww. drugoklasisty? Dałem link, postaraj się wyciągnąć wnioski. Możesz przeczytać kilka razy jeśli potrzebujesz.


@RoHunter: Chyba sobie żarty robisz. Dałeś link do mojego wpisu i mam wyciągać wnioski na temat tego co sam napisałem? Wiem dobrze co miałem na myśli. To ty masz ewidentny problem z rozumieniem tekstu czytanego przypisując mi coś czego nie napisałem. Nie wierzę, że tacy ludzie jak ty istnieją. Powiedz, że jesteś
  • Odpowiedz