Wpis z mikrobloga

Drogie mirki - wyjaśnijcie mi, tak całkiem poważnie i logicznie, bez głupich żartów i głupich odpowiedzi(takie będe od razu kasował więc nie warto w ogóle tracić czasu - chce żebyście poważnie mi wytłumaczyli o co wam chodzi), dlaczego tak wielu z was uważa dłuższe włosy u facetów za zło, symbol przegrywu i jesteście natrętni niczym świadkowie jechowy w pisaniu każdemu długowłosemu "zetnij kuca", obojetnie czy prosił was o zdanie, czy nie.
Poza mirko nie spotkałem się nigdzie - dosłownie nigdzie - z takim podejściem jakie macie wy. Większość długowłosych facetów, jakich znam(a znam sporo - fan metalu here) ma dziewczynę, a nawet jeśli nie, to jest po jednym albo kilku związkach. Znam też wiele kobiet, którym długie włosy u facetów się podobają. Wiem, że to mniejszośc w społeczeństwie, ale to jest wbrew pozorom dosyć liczna mniejszośc, i spotkanie takiej kobiety nie jest trudne.
Niby znam też stulejów w długich włosach, ale stulejów z krótkimi włosami znam więcej. Ta cecha nie determinuje bycia stulejką, ani nie jest atrybutem przeciętnego stulejarza. Powiedziałbym wręcz, z tego co widze, że przeciętny stulej ma włosy obcięte na nudnego jeżyka, takiego jak nosi przeciętny Dawid z sąsiedztwa.
Często pojawia się u was argument "długie włosy mało komu pasują, tylko jeden facet na miliard wygląda dobrze z kucem". Otóż moi drodzy, o ile ktoś ma te włosy zadbane i poza jakimiś skrajnymi przypadkami, to jest kwestia gustu, nie jest wcale obiektywne jak wam się wydaje. Znam wielu kuców, którym niby "nie pasuje"(tak byście im napisali, gdyby zrobili pokazmorde), a mają dziewczyne, która by ich zabiła jakby ścieli kudły. Bo dla was zawsze "nie pasuje", a dla laski, która lubi długie wlosy, to może akurat pasować u danego delikwenta, bo tak jej się podoba - to nie jest tak że wszyscy ludzie na świecie mają taki sam gust ja wy.. Także te kobiety lubiące długie włosy, które znam, nie mają w większości w praktyce jakichś mega wymagań, żeby długowłosy wyglądał jak Khal Drogo, paradoksalnie jako facetów takich lasek często widuje takich typowych lekko otyłych Tomków słuchajacych metalu i noszacych kozią bródke.
Poza tym, jakbyście nie zauważyli - także spora część facetów z krótkimi włosami wygląda przeciętnie albo #!$%@?, a nie jak modele, i także o nich można powiedzieć, że im krótkie włosy nie pasują - wręcz plagą jest golenie się na łyso przez brzydali, którzy jako łysi wyglądają jeszcze gorzej, jak taki chudy Seba beta z osiedla 0/10, co biega sebom alfa do sklepu po szlugi albo im obciąga za dyche, a jakoś nie widziałem tutaj bólu dupy o ich fryzury.
No to mam nadzieje, że w świetle powyższych faktów wyjaśnicie mi swoją postawę, czemu tak bardzo uwzieliście się na te biedne kuce - logicznie i sensownie. Pytam głównie mirków- facetów, bo tacy najbardziej o to buldupią. Mirabelka może mieć swój typ faceta, i jak większa część kobiet nie przepadać za długimi włosami - to jest całkiem zrozumiałe, ale tego natrętnego #!$%@? wykopków "hehe zetnij kuc, staniesz się człowiekiem, bo teraz jesteś gównem" to nie potrafię zrozumieć - to wyglada tak, jakby jakiś kuc pedofil was molestował w dzieciństwie i mielibyście uraz do takich facetów. I nie, nie wymagam od was uznania że kuc jest super, tylko wymagam od was normalności - zrozumienia że gusta są rożne, i odrzucenia jakichś #!$%@?, wziętych z dupy teorii, że długie włosy = stuleja.
Tak na odchodne jeszcze dodam truestory jakiego byłem świadkiem na ostatnim woodstocku, na jakim byłem, mój kumpel, kuc z włosami do ramion został zdradzony przez dziewczyne. Z kim go zdradziła? Nie z krótkowłosym mirkującym samcem alfa z wykopu krzyczącym "zetnij kuca", ale z poznanym na woodstocku kucem z kręconymi włosami do pasa, w dodatku nosił hawajskie koszule xD I takie rzeczy dzieją się w moim otoczeniu, a na wykopie mantra "zetnij kuca zetnij kuca zetnij kuca" powtarzana od lat bez przerwy, jak taka mantra ograniczenia mentalnego.
#kuc #kuce #niebieskiepaski #wlosy #fryzura #niepopularnaopinia #niepopularnaopinianawykopie
K.....a - Drogie mirki - wyjaśnijcie mi, tak całkiem poważnie i logicznie, bez głupic...

źródło: comment_QwgStaJyrpWFl3M02rnhkBAC69T2QAvu.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@KucToWojna moim zdaniem to gejowina ale są ludzie którym faktycznie dlugie wlosy pasują wiec myśle, ze na to nie ma reguły. Większość wygląda niestety dlugich jak typowe internetowe kuce
  • Odpowiedz
@dzieju41: ale prosze, ja już temu argumentowi poświęciłem całe 2 akapity. Odnieście się do mojej polemiki, zamiast powtarzać argument, do którego już prewencyjnie się już odniosłem, proszę was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KucToWojna: Niech każdy nosi włosy jakie chce, sam kiedyś miałem długie, dlatego wiem ile dbania wymagają, a wielu posiadaczy kuców jest na bakier z higiena, szczególnie ci którzy noszą je nie z powodów estetycznych, a z ideologicznych, dlatego długie włosy u facetów często kojarzą się z tłustymi kucami, a nie wikingami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KucToWojna: odpowiedź jest prosta: są Mirkowie elokwentni, jak koledzy powyżej, wytłumaczyli względy estetyczne (nie każdemu pasuje, ale i nie każdemu w krótkich dobrze, tylko o tym nikt nie mówi), higieniczne lub kulturowe (w domu wychowali, że masz mieć krótkie i koniec, a lubi się zwykle to, co znane = psychologia), i są Mirkowie nieelokwentni, którzy znają się na wszystkim najlepiej, zazdroszczą, bo włosów nie mają, ale nie przyznają się oczywiście, są
  • Odpowiedz
I takie rzeczy dzieją się w moim otoczeniu, a na wykopie mantra "zetnij kuca zetnij kuca zetnij kuca" powtarzana od lat bez przerwy, jak taka mantra ograniczenia mentalnego.


@KucToWojna: Kręcisz się w otoczeniu kuco-metalistów i masz wgląd na pełny przekrój zakucenia, od przetłuszczonych, zaniedbanych, jak to określiłeś "otyłych Tomków" po normalnych gości.

Ja bym powiedział że u ludzi narzekających na kuce jest to typowy przypadek efektu potwierdzenia (confirmation bias), widzimy normalnie
  • Odpowiedz