Wpis z mikrobloga

TL;DR na końcu. Za każdym razem się we mnie gotuję gdy sytuacja się powtarza. Do rzeczy: siedzę sobie kiedyś spokojnie w pracy, godzina 11 między kolejnymi linijkami, popijam szlachetną kawę.


Dostaję sygnał, taki wiecie sygnał jak się puszczało do siebie gdy było się gówniarzem i miało 15 groszy na koncie. Dzwonię i dowiaduję się że to pani kurier Poczty Polskiej, i czy może zostawić moją paczkę w sklepie obok bloku. Wszystko spoko, ale uważam że to dla kogoś dodatkowy kłopot i nie chcę w moje przesyłki zostawiać w niewiadomym miejscu zwłaszcza że chodzi o wartościowe przedmioty. (Poza tym czegoś takiego zabrania regulamin § 13 pkt. 1, § 13 pkt. 3). Pani arogancko naskakuje na mnie że to jest jej praca i ona musi dostarczać przesyłki. Odmawiam, pani kurier na do widzenia mówi że przesyłka będzie do odebrania i nawet nie mówi gdzie.


Dziś sytuacja się powtarza, dostaje sygnał. Nauczony doświadczeniem napisałem SMS. W poprzednim mieszkaniu, był jakiś gość i z nim umawiałem się na godzinę, zawsze uśmiechnięty, ultra miły. Wiem że kurierzy mają #!$%@?ą robotę, ale serio czasami ręce człowiekowi opadają.

TL;DR


#kurier #gorzkiezale
d.....2 - TL;DR na końcu. Za każdym razem się we mnie gotuję gdy sytuacja się powtarz...

źródło: comment_s1pEI9us390atfSsizzZJqOTOIkm0GuS.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Iwantmetolovemyself: @BajerOp: Na początek odbiorę paczkę i jej napiszę tak:

Zgodnie z paragrafem 13 punkt 1 oraz 3 świadczenia usług przesyłka może być dostarczona tylko do adresata po weryfikacji jego tożsamości. W związku z tym skieruję skargę załączając te wiadomości oraz nagranie poprzedniej rozmowy telefonicznej.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@duncanidaho2 Nagrywanie rozmowy bez zgody rozmówcy może być rozpatrywane pod kątem naruszenia dóbr osobistych określonych w art. 23 k.c.

Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U.2014.121 j.t.)

Art. 23. Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.
  • Odpowiedz