Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki,

Dawno Was już nie wołałem! Tym razem przygotowałem tekst jak najbardziej na czasie… Jakby nie było, jest już naprawdę i ciepło i wielu z Was pomyśli zapewne niedługo o wyruszeniu pod namiot, na spotkanie przygodzie. Być może stoicie też przed dylematem dotyczącym zakupu odpowiedniego sprzętu na taką okazję. Spróbuję Wam go uprościć. W tekście, który poniżej linkuję znajdziecie omówienie wad i zalet różnych rodzajów przenośnych schronień oraz niezbędnych akcesoriów, które potrzebne są do korzystania z nich. Zawarte w tekście informacje mogą jednak okazać się również przydatne pozostałym osobom, które po prostu zainteresowane są tematem.

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/3766373/przenosny-dom-wedrowca-co-wybrac/

Pozdrawiam i z góry dziękuję wykopującym!

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach.
Pobierz P.....l - Mirabelki i Mireczki,

Dawno Was już nie wołałem! Tym razem przygotowałem...
źródło: comment_3hucSN1xnSnf6IAMGTTHxRvFFzdJaNId.jpg
  • 10
@Permanent-Travel: W temacie biwakowania pod namiotem, jak wygląda kwestia rozbijania namiotu na łonie przyrody ? Bez problemu można rozłożyć się, np. w lesie nie będącym obszarem chronionym czy gdzieś nad rzeką o ile nie są to tereny prywatne ? Można za coś takiego dostać jakiś mandat ?