Wpis z mikrobloga

Przejeżdżałem ostatnio obok tego pociągiem to spoglądałem na ten budynek, ale nie zobaczyłem jak jest wysoki, bo miałem ograniczoną widoczność niestety byłem w klopie i to akurat jak sobie lałem. :D
  • Odpowiedz
Obrzydliwość, a w połączeniu z Kaponierą daje to obraz jakiegoś rosyjskiego miasta. W europejskich miastach unika się wielkich rond, wielkich skrzyżowań, a wieżowce daje się w samym centrum, żeby tworzyły skyline, a nie rozrzuca je po mieście jak gnojem po polu. Do tego sama architektura jest kiepska, wygląda dobrze tylko z jednego kąta, ale z innych - to zwykły, gruby i szklany kloc. Absolutnie nie pasuje do Poznania, który powinien się wzorować
l.....2 - Obrzydliwość, a w połączeniu z Kaponierą daje to obraz jakiegoś rosyjskiego...

źródło: comment_rLEdtkbLV5q04GBEmMI7NmRYDtSkLZG2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kuraku: z tego co wiadomo na ostatnim piętrze będzie klub muzyczny, który otworzą we wrześniu. W niedziele otwarcie i będzie trochę atrakcji:

Z okazji otwarcia budynku, do Bałtyku każdy chętny będzie mógł wejść z przewodnikiem. Nie tylko do niego wejść, ale też wjechać na XII piętro. - Od 11:30 do 15:30 co pół godziny będzie można wraz z przewodnikiem wjechać na XII piętro Bałtyku, skąd roztaczać się będzie najbardziej
  • Odpowiedz
@hu-nows: tak, i jak się okazało to piękne zdjęcie jest autorstwa @i_w
(link do większej ilości zdjęć z innych perspektyw już się pojawił, więc nie wrzucam po raz drugi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz