Wpis z mikrobloga

Ogólnie rzecz biorąc nie udzielam się w takich sprawach, no bo przecież #!$%@? mnie to obchodzi, nie moja sprawa. Ale coś mnie rozbawiło srogo z czym chciałbym się z Wami podzielić, nie wiem czy ktoś mnie nie wyprzedzi bo w miedzy czasie ide sobie jedzenie przygotować, bo taka sytuacja KOBIETA NIE JEST NA SWOIM MIEJSCU AKUTALNIE, czyli W KUCHNI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakieś 4/5 miesięcy temu może trochę mniej mając godzinkę wolnego czasu, błąkałem się po twitchu, natrafiłem na jakąś małą stremerkę z rodzaju Boob Streamer Twitch, cycków może nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale ogólnie chodzi o sam ogół - ładna wymalowana buźka, wulgarna ("#!$%@? #!$%@?, #!$%@?, #!$%@? Ci w dupe", widzowie na chacie smiechają do rozpuku) przyciągająca stulejarzy i gimnazjalistów nie potrafiąca grać w gry, raczej nie posiada charakteru i charyzmy. Pochodząca z Ukrainy. Chyba przyjechała do Polski na studia (jeżeli przekręciłem to przepraszam czytałem kiedyś tylko jej opis pod stremem, także takie informacje na własną ręke dalej potwierdzajcie ; P Teraz chce tylko nakreślić ogół sprawy i trochę satyrycznie to przedstawić), ale postanowiła rzucić te studia na rzecz streamów xD. Mi się uaktywnił stary nawyk gimba i wszedłem na jej instagram, na którym isamuxsamicaalfa jej dawał serduszka pod każdym zdjęciem xD, no ale #!$%@? mnie to. Na chacie zauważyłem wtedy ludzi od isamu, tego pijaka graczoła, jego ciemno skórego przyajciela i reszte jak i Jego samego. No, ale dobra chłopaki cały czas grają w metinka to chociaż sobie popatrzą, umiera ich team to może jakąś swieżą twarz sobie dobiorą i ogólnie stwierdziłem, że bez sensu wiązać jakoś prywatnie osobę isamu z tą dziewczyną.

Nie jestem pewien ale mniej niż miesiąc temu zauważyłem, że ta dziewczyna dołączyła do pompa teamu, już zacząłem sie pizgać, że wiadomo jak do tego mogło dojść xD

Teraz dziewczyna odpaliła streama i się przyznała do tego, że jest Jego dziewczyną i go lolitka broni xD. No i to mnie #!$%@?ło
po prostu na łopatki.
Nie obchodzą mnie czyjeś prywatne sprawy ale to mnie #!$%@?ło i to trochę smutne jak ten ziomeczek sie bawi tymi debilkami.
W swoim prywatnym życiu jak jakiś kumpel nie jest wierny swojej dziewczynie robiąc to ewidentnie i mi się to jakoś personalnie nie podoba to też nie wchodzę w nie swoje sprawy (Nie krzywdzi jej psychicznie i fizycznie w sposób zamierzony i sadystyczny) , bo oczywiście traktuje kobiety również jako istoty rozumne i odpowiedzialne za same siebie.
ALE JAK WIDZĘ TAKIEGO KLAPKA METR DWADZIEŚCIA, co zapładnia sobie samiczki, żeby po paru latach zamienić je na młodsze z mniejszym obiegiem to mnie #!$%@? strzela, bo szczerze #!$%@? mam w te laski, ale szkoda mi w #!$%@? tych dzieci i żadne argumenty broniące takiego imbecyla do mnie nie przemawiają jak to, że #!$%@? baran nie może się z kimś dogadać i jest mu smutno to idzie ruchać inne no #!$%@? xD. Albo ma sie jaja albo jest sie #!$%@? nie odpowiedzialnym dzieciakiem, który nie potrafi opanować swojego małego siurka.

Ta dziewczyna za pare lat z pewnością skończy tak samo, ale tak jak napisałem #!$%@? z Nią kariere w internecie chce w ten sposób robić jej sprawa ale szkoda dzieciaków. I te tempe argumenty, że jest chłopaczek załamany, Nie może się widzieć z dzieckiem to idzie sobie kolejne zrobić i tak w kółko? xD, że ma ciężko, że wrak człowieka, że z śmieszka robi się depresant, ciężko mu oj ciężko ta presja ĆIĘŻKO?

CIĘŻKO TY #!$%@? TO MA SAMOTNA MATKA Z DWÓJKA DZIECI CYTUJĄC KLASYKA A NIE #!$%@? JAKIŚ WYTATUOWANY GÓWNIARZ KTORY ZFARCIŁ BO #!$%@?Ł JOJSTICKAMI W ŚCIANE.

KOLEJNA: https://www.twitch.tv/ukrainka_
#polskiyoutube #isamu #rakcontent #patologia #danielmagical

  • 12
  • Odpowiedz
Costello i Niewierny88,
Więc nie udzielam się w takich sprawach, więc nie mam nawet tutaj konta, dlatego, że mi nie jest potrzebne stowrzyłem je tylko i wyłącznie do tego wpisu. Nie za bardzo rozumiem do czego to picie, zamiast napisanie normalnych komentarzy i na dodatek ta dziecinna końcówka "Multikonta is coming ( ͡ ͜ʖ ͡) " Szkoda, że nie ma z wykopkiem łączności z fb, bo wydaje
  • Odpowiedz
@Amadczap: A to przepraszamy. Przekonałeś mnie przynajmniej, albo dałem się wkręcić, na jedno wychodzi. Tak czy owak, musisz wybaczyć nam podejście do zielonek, MUSISZ! Posiedzisz dłużej to się przekonasz dlaczego. Pozdrawiam. Aha... i usuń konto .... każdej zielonce to piszę więc też ZROZUM PLS!
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Siedzę już trochę, i wiem skąd to podejście do zielonek szczególnie po 14 jak szkoła się kończy.
Konto mogę usunąć, ale to w sumie trochę nie logiczne bo zawsze będę nową zielonką xD.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Już usuwam konto, bo w sumie jak to irytuje starszych użytkowników to chwilę poświęcę, ale na koniec.
Niewierny88 jak mnie każdy Twój wpis cringuje to nie mam pytań xD Te ( ͡° ͜ʖ ͡°) i stare memy aż cały się trzęsę i to chwalenie się kontami xDD
To, że jesteś stałym użytkownikiem i jesteś już starszy to wcale nie oznacza, że jak będziesz pisał nie mądre ani nawet
  • Odpowiedz