Wpis z mikrobloga

@scyth: Problem f tym, rze jusz wytszeźfiałam i jusz mi fstyd... Ale słofo siem żekło... - muj kolega tak pisał do lódzi, hoć jak pisał zaliczenia cv czy inne to pisał normalnie. Hciałam sprafdzić czy to łatfe - skoro tyle siem naszeka na ortografiem. Nie jest łatfo.
@gram_w_mahjonga:T̸͇͎͙̭̯̤͚̲̙̯̫̻̤̬͛ͬ̒̒̽̈́̿͆ͩ̄͆ͤ̓Ę̷͉͈͉̝̜̙̠̹̻̞͍̋ͤ͑́̅ͯ̔̑ͤG̶̷̷͕̘͙̯̘̞̈̅͂͒̐͢͢O̷̯͔͍̿̒ͮͨ̈̓̇ͨͩͤ̀͜ ̓́ͥ̈́ͩͮ͌͒̏͑҉̥̬͖͈͍͚̪̣͍̯͇͕̳̲́̀ͅS̴̛̾̐͆͋͊̐̆̊̇ͯ̀͘͏͖̮̩͕̪̰̥̟̟̥̭͔I̷̡͍͕͇̼̖̩̱̼̹ͤ̓̀ͯ̈̈͛͆̄ͯͫ̑ͪͨ̋̚ͅE̓̓̒̔̀͐͛̓̄̈̊͋̉̚͏̴̪̬̥̣͎̘̩̩́͢ ̞̥̟̰̦̬̼̦̥̹͙͍̳͙ͪ̊͆͑͢N̴̡͐̂ͩͯͤ̑͏̹̳̣̦̱͚͉͓̲͔͕͇͇̹͚̞̀ͅͅI̡̡̛̲͕̰͕͕͕͓̦̲̩͍͉̣͈̭͕͔̎̾̐ͩ͌̓͒͐͛ͥ́ͣ̍̈̇̅̚͝ͅE̶̗̬͉̯̼̠̘̼̹͓̠̗ͩ̊̉̋̃̓͋̎̊̽ͤͯ̑ͮ̄̈́͞͝ ̵̜̙̝̱̣̯̩͙̪͎̰̙̖͓͔̜̳͍ͬ͊̈́ͮ̎̾̀͢ͅD̶̓ͩ̑͐ͭ̆̂ͤ̂ͦ͛̑͡͏̘͇̬͔̰͖͍͜A̴̴ͮ̿ͥ͂͆̔̊̒ͯͥ͌͛͛̈͑͛͒̍́͡͏͖̗̹͓̦͎͚͉̪ ̢̹͇̟͙̰̗̂̄ͤ̏̃ͯ̔͛̂ͮ́̕C̵̨̢̙̫̲̭͎̥̹̱̻ͣ̔ͮͪ̒̋͝Z̷̷̢͚͉̦̘̃͌͋͊ͦ̓͋́͂ͩͫ̉̚͟Y̶̛̰̤̩͓̳̣͕̹͉̊̂ͥ̈́̊ͧ̽̇ͤ̈́̑͘͜T̛̥̬͔͓̱͇̆͌ͫͦ͢Ȁ̷̂̄̏̏̋͒ͣ͑̃̎̊̓̔͗̕͜͞͏͈̲͇̬̣̳̝̗ͅC̗̼̞̥̻̗̣̤̳̖̔ͮͣ͗ͨ͒ͭ̐ͣͭ̾̎ͣ̈ͦͧ͗̆̚͢
l̩̝̬̘̈́a̝̣͈͜ ̺ͩ̋͐ͣm͚̠̝̓ͧ̑ͪ̌̌ͬa̴͗̑ͪ͆̓̏ͥy̳̱̬̼͔yi̓͊̿ͬt̹̮̻̬͊̑̌́ͅa̹̪̲̠ͦ̑̈́̆́ṉ̪̺͋̉̔͂ͯ̂ͣ ̥̳̬͖̪̻̆̅͡m͈̖̯̅͌ą̯̲̯̤̻̬͗ͧ̎ͮ͆̆ ̠̣̣̘̪̺͙͛̃͊̂͋q̅̿ͯ̄͂̓͞â̗̦͓̩̟̥͕̔̓͢d͈͕ͅi̠̼̼͖̰̝͂͠r͈̠ͫ͐̕u̘̰͇͂̇ͮ̎̈͋n̰̲̳̫ ͙͇̙ͮͭ̾ͮ̋͐y̬͙̳͍̩̾̃ͬ̓̇̈a͍̣̬̖̤͊͂͆͐ẗ́ͥͪ̽̊̃̂͠ȧ̩̙̼̠̿b̢͑̓̐̌ͯͫâ̭̗̙͌͗̓ͭ̌͢q͙̲̬̗̾̈́ͭ͐͒͊à̍ͪ̋̋ͦ͋ ̬͙̟̲͓̪̓̂́̊ś̺̫̜͔̫͓̜ā̙̞͉̭̑̑̋ͭṙ̞͓̝̅ͅm̉a͑͏͖̣͕d͇̣͕̥̝̰̳ͯ̑ͬ̍̀̔̇ǐ̴

̡̞̠̥͈ͦ̈́͆̑̂̉ͅf̳͌̅ͤa̬͢ ͙̗̺̥̪i͈͖̜̯̰͎͔̍ͥ̚t̴͆ͮh̤͎̹̬͙̠̖͑͑̔ͣ̀͞a̡ͭ̃́̈̈́͒ ̹̌ͯ͗̊y̫̦̞͐̍̌͌ͮ̈ä̩͔̤̠́̋ͨ̇̾j̪̲̠͠i̧̮͚̗̗ ̪̱͇͎ͯ͂̋͋̚͜ả̝̘̰̩ͥ͡s̭̼͗ͪ̆ḧ̹̺̝̾̎̄-̣̟̣͌s̍̐h̦̤̦̦̪͗ȗ̴͕͕̦̽̀̓̆̃̍t̒ͥ͒h̶̩̬͇̟̤͈̔̓͋ͣͨ͆̀á̵̙͍̰̓̅ͫ̈́̿t̖̙̙͑̽̑̆̀ḫ̜̰͓̰͙͞ ̞̝͈̦̤̣͊̍̾͑ͣ̚ǎ̻̉̓̌ͪ̊̂͟l̸̠̭̣̤̇ͪͣͦ̐ͪ̂-͍̿m͊̽ͣ҉à̘̦ͨ͌̚u̱͈ͨ͗̇͐ͮ̆̒̀t͍͚ͩ̊ͮ͡uͬͣ͒ͭ̓̾ ̮͚̬͔̲͒̓͊̅ͯ͠g̷̱̼̲̈́ͦ̌̊ͫ͒a̡̺̗̹̹͒͐͊͊d̢͍̖̘̈ ̣̦̿̆́̍y̘͎̗̻̿̅̑̊͊ą̬͈̠̣̄́̽͋̊̍n̰͈ͮͪ̇ͦ͗̑ͅͅt̬̥̺̗͚͖͐̈́̂ah̠͍͇́͒ͭ͌ͥi̱̫̦̞͈͆ͣͨͥ