Wpis z mikrobloga

#xiaomi #zuk #zukz2 #bazarek #wymianazwykopem
Nie chciałby jakiś mirek wymienić swojego Xiaomi (Mi5, RN4x, RN4) na ZUK Z2 3/64? Zuk używany od paru miesięcy, cały czas case, szkło na ekranie, ogólnie stan IGŁA! Kolor biały. Dorzucam parę pokrowców, kilka szkieł na ekran. Kupiony na banggood, opłacony VAT.

Jakby ktoś był chętny to proszę napisać jaki stan telefonu, gdzie został kupiony i kiedy.
  • 6
@boobass: znudził mi się. Telefony zmieniam co ok 6 miesięcy i najwyższa pora nie niego. Wgrany mam rom oparty na AOSP, ale tęsknie za MIUI (3 poprzednie telefony to Xiaomi). Wszystko sprawne (niektórzy piszą o jakichś problemach z przyciskiem U-touch (btw świetna sprawa, tak jak w Meizu), jeszcze jakichś innych problemach, ale mnie to ominęło). Dla chętnego mogę poblokować wszystko i wgrać oficjalny rom international oparty na Androidzie N i dosłać
@m4rcino sporo czasu zastanawiałem się nad tym telefonem. Teraz znowu mam to samo patrząc na jego cenę. Jak oceniasz zdjęcia z tego telefonu przy dobry/słabym świetle?
@emitar: nie są złe. Raz porównywałem zdjęcia i nagrania z Zuka do Mi5 kolegi i były podobne w dobrym świetle. Na ZUI w ciągu dnia robi fajne zdjęcia, jak jest mało światła to kiepskie. Na customach zdjęcia są ok, ale nagrania są ciemniejsze, ale płynniejsze. Ogołnie nie narzekałem. Dziewczyna ma RN3pro i mówiła parę razy, że u mnie ładniej wychodzą (na ekranie telefonu)