Wpis z mikrobloga

Pytam z zaciekawieniem, czy może ktoś z was ma jakieś doświadczenia z mieszkania obok/pod/nad taką patologiczną rodziną jak Zwierzyńskich? Pewnie ciężko ich przebić ale chciałbym na chwilę wejść w skórę Nowaka, spojrzeć na sprawę z obu perspektyw.
#danielmagical
  • 20
  • Odpowiedz
Raz mieszkalem w bloku z patologia dosc ostra, dorosly syn i dwie dorosle corki jedna chora na jakies tam uposledzenie i oczywscie rodzice pijani od 9 rano, ogolnie to piski krzyki wyzwiska, pijany facet spiacy pod drzwiami wyrzucanie butelek przez balkon czasem na moj balkon zarzygane schody.raz byly nawet obsrane majty na barierce albo chcieli mi #!$%@? licznik wody na koryrarzy w skrzynce bo rodzice na policje zadzwonili jak juz dobra imba
  • Odpowiedz
@Kolega_Ma_Autyzm: Ja nie mieszkałem,ale często przebywałem u znajomego w takiej kamienicy gdzie mieszkały 2 takie rodzinki,które ze sobą ciągle się kłóciły xddd bieganie z siekierą,rąbanie drzwi,ogniska na korytarzy były na porządku dziennym xdd ogólnie jak nie jesteś takim alkusem jak oni to nie da się tak mieszkać xd Nawet przez pewien czas myslałem,żeby namówić ich do streamowania bo ich synek w wieku daniela jest ostrym nolafem i siedzi ciagle przed kompem
  • Odpowiedz
Przeciez ja sie nowakowi wg nie dziwie sam wiem jak to jest jak ktos Ci drze #!$%@? od 7 rano za sciana a policja jak przyjechala to tylko spisala i tyle
  • Odpowiedz
@matevsz: @MJamesriaty: O #!$%@?, to brzmi bardziej patologicznie niż u Zwierzyńskich xD Tak sobie pomyślałem, że gdyby nie dymy danielka i jego kolegów to nie byłoby tam aż tak źle, mówie u Magicali. Ale pamiętajcie, patologia jest jak ktoś umrze.
  • Odpowiedz
@Kolega_Ma_Autyzm: No nie wiem jak jest tam teraz,ale kiedyś było o wiele bardziej patologicznie xd I do tego Typ ma na imie Daniel i jest w #!$%@? podobny do magicala xd Ale Już nie ma tych sąsiadów,ale nawet sami potrafią #!$%@?ć dobre jazdy xd Chociażby matka z synem wychodzą specjalnie na podwórek,że niby idą do sklepu.A w tym czasie ojciec idzie walic kona,a oni podgladaja go z okna xd Wracaja cisna
  • Odpowiedz
@Kolega_Ma_Autyzm
@MJamesriaty. U moich nie bylo kuchni, raz tam niestety bylem nie pytajcie po co XD ale kuchnia byla na zasadzie stolika 1x1m a na nim poplesniale "jedzienie" i jakies kawy i uj wie co jezzcze a w pomieszczeniu gdzie teoretycznie powinna byc kuchnia lezala #!$%@? wersalka
  • Odpowiedz