Wpis z mikrobloga

  • 0
Może sprawdzić, ale raczej tego nie zrobi. Z drugiej strony jak to wyjdzie to będziesz mi na stanę w tych punktach do zdolności kredytowej.
  • Odpowiedz
@Amazing_High94: nie wiem, odrzuca mi zniowek po przejściu na strone banku - rety PayU z aledrogo.

@darek-jg: wlasnie mam na okres próbny, a konczy mi sie za msc i wiem ze beda przedluzac na nieokreslony i pytanie czy moge tak juz teraz zaznaczyc...
  • Odpowiedz
@lllsss: ale niby mam umowe do konca czerwca, ale na 100% bede ja przedluzał, pytanie czy to bedzie problem jak teraz niemam ale pozniej bede mial?
  • Odpowiedz
@darek-jg: to teraz pytanie jak juz wypełniłem 2-3 wnioski z negatywną decyzją, to czy teraz złożenie takiego wniosku nie bedzie bardziej rozpatrywane?
  • Odpowiedz
@destyl A od kiedy masz umowę? Bo jeżeli nie przepracowałeś jeszcze 3 pełnych miesięcy, to pewnie tutaj masz powód. Do pracodawcy jak najbardziej mogą zadzwonić, jednak często tego nie robią. I odpowiadając na ostatnie pytanie, to tak. Jest szansa, że jeżeli już Ci odrzucali wnioski, to teraz przyjrzą się bardziej.
  • Odpowiedz