Wpis z mikrobloga

@rosucho:

Tak oglądam wszystkie mecze SKT od jakiś 3 lat ;-)


Więc może dlatego nie potrafisz obiektywnie spojrzeć na grę swojego "boga". Reszty mojego #!$%@? jak łatwo wywnioskować też nie czytałeś więc szkoda mojego czasu ;)
  • Odpowiedz
@Zakakaikane potrafię obiektywnie spojrzeć, dlatego podałem liczby i pozycję w solo q reszty ekipy SKT. Błędnie zakładasz, przeczytałem co piszesz, Tobie polecam również przeczytanie że zrozumieniem i sprawdzeniem tego co pisze :-)
  • Odpowiedz
"A co do rankingu soloq to doskonale rozumiem elo decay, tylko jakoś reszta SKT #!$%@? koreańskie soloq z palcem w tyłku podczas gdy Faker ma poniżej 50% win ratio odkąd wrócił z MSI. Potrafisz sobie wyciągnąć sam wnioski"

@Zakakaikane tu się mylisz i piszesz nieprawdę bez sprawdzenia, to wystarczy? Czy gdzieś popełniłem błąd? Faker w profesjonalnych rozgrywkach i solo q miał bardziej spektakularne serię, ale to co piszesz jest po prostu nie
  • Odpowiedz
@Zakakaikane

@rosucho: nie, po prostu nie jestem dobry w tolerowaniu głupoty i durnego prowokowania w stylu "SKT się skończyło xD"


Odnosisz się do jednej rzeczy, gdzie resztę mojego wywodu zlewasz.

Która cześć niby zlałem?
  • Odpowiedz
@rosucho: @rosucho: @rosucho:
https://www.op.gg/summoner/userName=sktt1woif nie komentuje.
https://www.op.gg/summoner/userName=sktt1peanut rozwiniesz - 60% win ratio od MSI
https://www.op.gg/summoner/userName=sktt1huni na 20 gier 10 smieszkował po innych liniach.

A Faker na streamach i w swoich grach full tryhard, Bang racja wygląda podobnie to Fakera ale tego soloq najmniej gra z nich wszystkich. Masz liczby które mówią, że Faker radzi sobie najgorzej mimo że gra najwięcej i najbardziej poważnie. Uprzedzając, wrzucając ten post jego ostatnią
  • Odpowiedz
@rosucho:

Bo ja każdy i wszyscy którzy oglądali też powedzą ci że Faker na tym turnieju nie wyglądał za dobrze. Za dobrze, mam na myśli to że był przeciętny, a do niego to nie pasuję, popełniał dużo błędów, grał cocky i reszta teamu musiała nadrabiać.

Faker orał tam wszystkich jak leci 1v9. Widać, że ma spadek formy i tyle skoro nawet na soloq ma poniżej 50% win ratio w ostatnich 40
  • Odpowiedz
@Zakakaikane no bardzo ładnie w końcu bez obrażenia, jednak potrafisz! no to 2 z 5 SKT ma aktualnie niezły win ratę a 3 nie (Bang 45 win rate) i mówisz o #!$%@? solo q po powrocie. Cieszę się ze w końcu sprawdziłes jakieś statystyki, teraz ta rozmowa ma jakiś sens.
  • Odpowiedz
@Zakakaikane oczywiście że win ratę jest najmniej ważny ale ty od tego wyszedłes od początku swojego rozumowania, dlatego próbowałem Ci to wybić i chyba w końcu jakoś to zrozumiałeś
  • Odpowiedz
@Zakakaikane cieszę się że domyśliłem się co to znaczy, ale zabrakło sprytu by domyślić się, że istnieje coś takiego jak słownik w telefonie, ale ja nie o tym. Wychodzisz w dyskusji od win ratio, ja Ci podaję cyfry i tłumacze jak niewiele to znaczy, wyjeżdżasz ad persona, obrazasz mnie i jeszcze piszesz ze ja na Ciebie pluje, bo brakuje argumentów, a potem czepiasz się literówek, bo to Twoje najmocniejsze co masz by
  • Odpowiedz