Wpis z mikrobloga

idzie ku lepszemu ! Piętro niżej zielonka napisała:

a swoje konto na Wykopie usunę wraz z satysfakcjonującym jej rozwiązaniem, do którego mam nadzieję dojdzie wkrótce!

Ałć, wygląda na to, że Karyny i Sebki szukają sposobu ewakuacji stąd na fejsa.

Ludziska!

Niedługo wszystko wróci do normy i znowu będziemy mogli rozmawiać między sobą zwyczajnie !

#magdazuk
  • 27
  • Odpowiedz
@dioxyna: Nie bierz tego do głowy. To wyłącznie głuptaki, które udowadniają sami sobie, że mają większe siurki niż by się wydawało. Mówiłem, że dla tych dzieciaków jakieś plusiki mają ogromne znaczenie. Ich tam jest raptem dwóch, może kogoś jeszcze skoptowali , do tego jakieś konta klony i się wygłupiają, udając, że coś sobą reprezentują.
  • Odpowiedz
@1korner: Plusy to nic, tylko śmieszy mnie ta złośliwość , w końcu troche czasu trzeba poswiecic na klikanie. Ze jakieś multi sa to pewne, tylko trudno zdecydować kto z kim bo wszystkich łączy wspolna paranoja.
  • Odpowiedz
@dioxyna: To nieco obrazuje w jakim kraju żyjemy. Wydaje mi się, że przed 2010 rokiem, przed Smoleńskiem, podaż tego rodzaju świadomości była mniejsza (pewnie nie, ale niektórzy się kamuflowali). Teraz jest jakieś przyzwolenie na - parafrazując Fromma - ucieczkę od logiki. Wystarczy popatrzeć na takiego Macierewicza. #!$%@?ąc od tego, że sam cierpi na paranoję, to ktoś jednak dolewa mu paliwa do główki. Mam na myśli historię z Mistralami, gdzie info wzięto
  • Odpowiedz
( ͡º ͜ʖ͡º) @1korner: Widzisz do czego dochodzi... Nie maja pozywki, nie ma newsow to atakuja nas, bo razem naprzeciw im wychodzimy. Wystarczyło żebyś raz o sobie napisał jako kobieta. Dodatkowo watki cenzurowane, ciekawe co jej tam sie nie spodobalo. Lubie to hyhy
  • Odpowiedz
@dioxyna: Ale dziś wszyscy stawili się jak na komendę : ) Co najważniejsze, wrócił cały i zdrowy nasz pupil, bo bez niego zabrakłoby tagowi paliwa. A tak zawsze można liczyć na jego ułańską fantazję... no i panie nie będą chodziły smętne, dąsając się po kątach, że opuścił je bez słowa.
Chyba czas pomyśleć o mniej przypadkowych pomyłkach, bowiem nic tak nie napędza umysłu spiskowego jak to, że wykryje spisek : )
  • Odpowiedz
@1korner: No, w taki przypadek nie wierze, ze nagle kknnoo sie pojawił jak go zaczeli wywoływać. Gigus mógł sie pomylić, bo mamy podobne podejście do tej sprawy, a wietrzenie spiskow wchodzi głęboko w krew, oby nie zaczął atakować swojej rodziny, by nie wyjść z wprawy. Juz zaczyna sie atak na prokuraturę, cokolwiek wykryją i nie będzie pasowało do spiskowej ukladanki będzie oznaczało ingerencje układu wrocławskiego. Cos comielipsa i ostrzesprawiedliwosci przycichli. Czekam
  • Odpowiedz
@dioxyna: Nie inaczej. Giguś już wije teorię o zamiataniu pod dywan, bo prokuratura nie informuje go na bieżąco. Zresztą słusznie zauważa, że skoro nie ma aresztowań, sprawa prawdopodobnie rozbije się o wątek psychiczny.

kknnoo to pieszczoszek, potrzebuje adoracji. ponadto paka rzeczywiście się rozpada, nie wiem jak tam na fejsie, ale tu wysycha umysł nawet spiskowy. gdyby nie nasze poświęcenie byliby w czarnej dupie :)
  • Odpowiedz