Wpis z mikrobloga

@dioxyna: przed chwilą odpisałem gigasetowi w wątku Syntaxa, że lubię paranoje, spiski i różne egzaltacje, więc gdy tylko chcę olać ten temat... to taki np. OstrzeSpr wytwarza coś "odkrywczego" ... no i znowu muszę zaniechać oddalenia się : ). Teraz piszą pismo do wszelkich możliwych instytucji w tym kraju, a może i poza nim, żeby im odpowiedziały czemu Arabusy zrobiły to Magdzie , i czemu świat próbuje ukryć przed nimi prawdę!
@dioxyna: To są nasi ostatni Mohikanie. Żołnierze Wyklęci Wykopu, Fejsa, Niezależnych Mediów i Internetu. Będą mieli swoją tablicę po lewej (bo prawa zajęta) stronie Pałacu Prezydenckiego. Najsmutniejszym aktem tej sprawy i naszych Rycerzy będzie chwila, gdy Wielka Nadzieja Białych, min. Ziobro, nie przyjmie ich delegacji, i co gorsza obwieści światu, że śledztwo zostało umorzone, bo nic nie wskazuje na to, by w Egipcie Rezydenci ją odurzyli i użyli.
@dioxyna: Właśnie wyczytałem, że mejnstrim tagu #magdazuk ujmie swe hipotezy w wielką całość, tworząc stronicę na Wikipedii wraz z załączoną czarną listą dziennikarzy, zdatnych do utylizacji. Szkoda, że zmarł Wajda, jest materiał na film pt.: Człowiek z Wykopu.
@dioxyna: Długo nie trzeba było czekać. Nasi detektywi wzięli się za łby : ) Kłócą się o czystość szeregów, a konkretnie o to kto jest większym wyznawcą ich guru, niejakiego Grzegorza Brauna, największego teoretyka spisków i żydożercy na wschód od Łaby : ) Niezłe panopticum tutaj mamy.
@1korner: A to o to wszystko chodzi? Dlatego tak bardzo by chcieli , żeby gruba politykiera była w to zamieszana. Do tego ostatni wywiad wrealu24 który jest bardzo ach, bardzo skierowany do nich i reszty internetowych dietektywow, nie bardzo im na rękę. Coz, pewnie sami sie wykończą.
@1korner: Melduje sie w jedynym sensownym wbrew pozorom watku na tym tagu ( ͡º ͜ʖ͡º) Nasi dedektywi nie dostaliswojej dawki sensacji na ktora czekali od ponad tygodnia... Wszystkiemu winny kurski i uklad wroclawski... Podbijam, bo fajnie sie tu komentuje to cale zamieszanie bez tej calej bandy dochodzeniowcow.
@dioxyna: Tag zaczął już zjadać własny ogon. Ma to swoje dobre strony. Chłopcy wzięli się za łby, więc dostarczają trochę uciechy - bez tego nastałaby już nuda : ). Zabawne jest, że nawet ser OstrzeSprawiedliwości dystansuje się od tej awantury i nie chce zając stanowiska.
A wracając do tego materiału z INFO, nasuwa mi się taka refleksja, że spiskowcy dmuchali w ten balon tak, że sami uwierzyli, że im telewizja rozwiąże
@1korner: To samo myślę o reportażu, mogły być jakieś przyczyny wycięcia fragmentów, albo ktoś zadbał o swoje dobre imię ( Markus, ktoś z jej rodziny) albo prokuratura dla dobra sprawy przytemperowała.
Inna sprawa, że materiał powstał ponad dwa tygodnie temu i najzwyczajniej w świecie się zdezaktualizował. Wtedy może odpowiadał na zapotrzebowanie głodnej spisku publiki. On mógł być robiony jeszcze zanim ogłoszono, że Markus nie ma związku ze sprawą Kaczorowskiej.
@dioxyna: Coś Ty, knnoo to osiołek, nie traktuj tego poważnie, na każdym - nawet poważnym tagu - funkcjonują osoby bez właściwości. On tu wije te hipotezy wyłącznie dla ciepełka internetowego. Zauważ jak chętnie wytknął, że ktoś jakieś plusy dał mi w wątku. Ten chłopak przyjmuje popularne hipotezy, bo się mu one opłacają właśnie z powodu poczucia powszechnego poparcia. Tak naprawdę jest sam, no powiedzmy we dwóch - może liczyć na takiego
@dioxyna: a czytałaś tę ich dziecinadę? Pismo do władz Egiptu? Nie dość, że zawiera rażące błędy i jest bełkotliwe w wymowie, to autorzy podpisać się nazwiskiem nie potrafią, tylko internetowymi nickami. Zero powagi dla siebie i dla adresata - taki to mejnstrim mamy.
@1korner: Hehe, nie czytałam, bo juz poprzedni podobny list byl dla mnie dziecinada i farsa. Tak, te 3 lajki zabolały, bo on założył watek i dostał tylko 2 a taki 1korner go pobil w tym i na dodatek napisał niezgodnie z linia mejnstrimu. Dla mnie oni wszyscy działają pod juz z góry zalozone rozwiązanie, nie ma mowy o chorobie, wypadku, narkotykach, dlatego ciągnę te tematy, żeby pamietali, ze rozwiązań może być
@1korner: Oj teraz to mu pekla żyłka albo nawet maly udar poszedł hehe. Tak serio, to możesz zgłosić go za atak bo to juz jest chamstwo co on wypisuje. Kurde niedługo nas wszyscy poblokują i będziemy musieli swoje posty zakładać
Oglądałam swoj profil, któryś z tych gamoni pododawał minusy pod prawie każdym moim komentarzem pod znaleziskami na różne tematy... To juz chore sie robi