Wpis z mikrobloga

@gouomp
@JakisGlupiKon
Ja dzisiaj. Chciałem wytrzeć ślad palca na okularach, więc nawinąłem skrawek koszulki na palec. Akurat mam w koszulce jedną dziurę i właśnie tam wylądował palec. Oczywiście "wytarłem" w ten sposób okulary.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@PiccoloColo no mi czasem chusteczka się przedziurawi przez paznokieć i potem jadę tym palcem po całym szkle aż zauważę co się stało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Meyru: podziwiam, próbowałam nosić soczewki. Cały czas czułam że mam coś pod powieką, to zakładanie i ściąganie. Dzieło szatana, nigdy więcej. Teraz znowu okulary, fakt, nos się szybciej przetłuszcza pod noskami, ale dobrze dobrane poprawiają wygląd twarzy.
  • Odpowiedz
@gouomp: Do okularów są nakadki przeciwsłoneczne ale okulary muszą mieć wbudowany magnez. Soczewki nie są super dla każdego bo nie każde oko je toleruje i jak dużo czasu spędzasz przed monitorem to masz wyszuszone oczy więc zaczną cię swędzić i będziesz musiała je ściągnąć bo nie wytrzymasz. Zakładanie też nie jest fajne bo czasami naskórek z palca się przylepi i stracisz pare minut, żeby w końcu założyć je czyste. Tak
  • Odpowiedz
@gouomp: Nie wspominając o tym, że nie można nosić szalików zakrywających nos, nie można oglądać filmów w 3D, nie można nosić okularów przeciwsłonecznych.
  • Odpowiedz