Wpis z mikrobloga

miałem z 10 do tej pory, w tym 2 cintiqi. Teraz kupiłem Toshibe Portege Z20t b. 12.5 ekran 8GB GSM 256SSD , digitizer emr wacoma. Na slaby ekran, ale jako szkicownik jest extra, nie ma wiatrakow, mała, lekka, prawie jak kartka ;)


@kurt_hectic: wiem że trochę odgrzewam stary kotlet, możesz opowiedzieć co to jest ten digitizer emr wacoma? to jest pen? Ja znałem nazwę digitizer na tą folię co odbiera dotyk.
  • 0
@etimeel nie, ten digitizer to standard w tym tablecie. Jest kilka rodzajów, kilka rozwiązań. Emr jest obecnie najlepszy jeśli chodzi o Windowsa (jest moda na szkicowniki apple) jeśli czegoś szukasz to wygoogluj samsung book, wyszły z pół roku temu, można już używki znaleźć. W Polsce chyba ich nie ma. To są normalne tablety z Windowsem, nie pomyl z androidem czy jakimś starym modelem.
@kurt_hectic: chodzi o to że mam już tablet taki gówniany: Kiano intellect hd z Windows 10. Kupiłem go w całkowicie innym celu ale chciałem coreczce dać porysować. Próbowała rysować jakimś takim penem firmy Medion (czyli shiet) no i nie dało się całkowicie. Zastanawiam się czy inny pen by tutaj zrobił robotę.