Wpis z mikrobloga

#seks #wykop #afera
Wypadłem lekko ostatnimi dniami z życia Mirko, ale widzę, że jest jakaś afera, bo ktoś z kimś śmiał mieć seks we troje xD (btw, wyjaśni ktoś dokładniej genezę czy zarzuci linkiem do wątku?)
Wykop serio ma jakiś problem z tym tematem. xD Pamiętam jak kiedyś na mirko wrzuciłem bardzo długiego posta i W JEDNYM ZDANIU, a propos czegoś wspomniałem, że z byłym różowym zapraszaliśmy sobie do łóżka inne laski. xD Jeszcze nigdy nie dostałem tyle odpowiedzi pod swoim wpisem (a w gorących byłem ze 20-30 razy). Praktycznie żadna z nich nie tyczyła się tematu wypowiedzi, a tego jednego zdania. #!$%@?.
Że jesteśmy #!$%@?
Że to dlatego już nie jesteśmy razem
Że to niedojrzałe, że takie rzeczy to można w gimnazjum robić
Oczywiście jak muchy zleciały się wykopowi psychologowie, przenikacze umysłów, stulejarze mentaliści i "miałeś problematyczne kontakty z matką"
Jeszcze ok. Wiedziałem, że 2 facetów z jedną kobietą może budzić na tym portalu kontrowersje, no bo "PEDAŁY"... ale że seks z dwoma kobietami...
Skąd się biorą użytkownicy tego portalu.

  • 14
@GoodPain: Stulejarstwo. Jedni zarabiają mało i są #!$%@?, drudzy dużo i są #!$%@?.

Dawno nie byłem na wykopparty, ale mimo, że jestem #!$%@? wyluzowany, to i tak zawsze czułem mega zażenowanie.

A opcji, gdy siedzieliśmy w jakiejś knajpce z dużymi okrągłymi stołami i próbowałem zagaić jakąkolwiek rozmowę przez 20min nigdy nie zapomnę. #!$%@?, czegoś takiego nigdy nie widziałem. Wypiłem z byłą po dwa darmowe piwka i się zebraliśmy. Jakbym czegoś takiego
@GoodPain: Jest i on! Właśnie on, tylko on jeden... wie, że każdy, kto nie jest fanem ruchania się w 5 osób i uważa to za #!$%@? - jest chory psychicznie i jest życiowym przegrańcem.
Naprawdę super, że jesteś usatysfakcjonowany, twój sukces w życiu to zapinanie kilku ścier, cieszę się razem z tobą, chociaż mam inne podejście do tego tematu ()
@ponurychlopiec: @GoodPain: Regularnie trójkątuję się z parą, układ 2m 1k, a stulejarze niech dalej walą konia do gangbangów XD

A największy ból dupy o to co ludzie robią w łóżku mają ci, którzy nie ruchają w ogóle i wynika to z czystej zazdrości, bo ktoś nie potrafi sobie odpowiedzieć dlaczego ktoś rucha 2 laski na raz, podczas gdy jego przez całe życie ani jedna nie chciała dotknąć w penis