Wpis z mikrobloga

Programisty i programistki, padła mi moja maszynka do wytwarzania kodu, krótko mówiąc mój laptop się popsuł. Teraz trochę koduje na PC'cie jednak nie jest to zbyt wygodne, zawsze lubiłem na leżąco ( ͡° ͜ʖ ͡°). I tu mam do Was pytanko, jaką maszynkę polecacie w granicach 3k -3,5k (żaden ze mnie #programista15k i stąd ten średni budżet ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Głównie pracuję w VS 2017.
Karta graficzna nie jest mi potrzebna, wystarczy jakaś integra. Fajnie jakby sprzęcik się nie grzał, do tego 8GB RAMU to jest minimum. Dobra matryca ażeby oczy nie cierpiały i taka w miarę solidna konstrukcja, do tego winda na pokładzie.
Na początku myślałem na macbookiem jednak pod kątem programowania w c# jest to poroniony pomysł.
#programista15k #aspnet #programowanie
  • 9
@QWRtaW5pV3lrb3B1VG9DaW90YUlDaHVq: rok temu nie było aż tak drogo jak porównywałem inne konfiguracje/modele. Bez systemu, z dyskiem SSD + zewnętrzny HDD - zapomniałem o tym jeszcze wspomnieć. Miał domyślnie HDD to dokupiłem kieszeń i SSD. Jeśli przepłaciłem to już nie boli przynajmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)