Wpis z mikrobloga

Ja nie rozumiem jak można mieć tak #!$%@?ą obsługę klienta jak ma Wojas. W przeciągu pół roku napisałem im drugiego maila. Pierwszy raz pytałem o buty, które zniknęły ze sklepu internetowego, czy będą jeszcze dostępne. Ostatnio pisałem z pytaniem czy wysyłają za granicę bo chcę kupić 2 pary. Ani razu nie dostałem żadnej odpowiedzi. Ja wiem, że oni mają zwyczaj osrać klienta, który już kupi buty i np musi je reklamować (sam tak ze 2 razy to robiłem), ale żeby olewać potencjalnego klienta, który chce zrobić zakupy? Na cholere oni w ogóle mają zakładkę kontakt na stronie, a w niej formularz kontaktowy.

"#!$%@? ci w dupę nygusie" #pdk

Ja wiem, że buty nie są tanie, dość szybko się rozlatują, a gwarancja nigdy nie jest uznana. Niemniej jednak nie znalazłem w takiej cenie innch butów z takich materiałów (skóry), w których noga nigdy się nie poci.

#zalesie #wojas #buty
  • 14
  • Odpowiedz
@blazej30:

buty nie są tanie, dość szybko się rozlatują, a gwarancja nigdy nie jest uznana

Wiesz to i nadal tam kupujesz? Nie #!$%@?ło cię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idź sobie kup za 200 zł skurzane buty w CCC, GWARANTUJE ci, że dostaniesz lepsze jakościowe buty.
Nigdy wcześniej nie kupiłem tak wielkiego syfu jak buty z wojasa, od początku farbowały skarpety + dość szybko pojawiła się w obu
  • Odpowiedz
@FireDash napisałem niżej czemu kupuję. W CCC kupiłem też ze 2 razy, z tej ichnijeszej najdroższej półki. To było jakieś mega gówno, w którym giry pociły się mi "jak murzyn na polu bawełny".

Widocznie zależy jak się trafi. Może ja trfiłem na #!$%@? CCC, a Ty na #!$%@? w Wojasie :)
  • Odpowiedz
@thewickerman88: co polecasz? Chodzi o skórzane, codzienniego użytku. W sensie nie eleganckie, ani nie sportowe, co pasują zarówno do długich jak i krótkich spodni.
Patrzyłem na ecco, ale średnio mi się podobają, a ponoć też potrafią się rozlecieć i reklamacji nie uznają.
  • Odpowiedz
@blazej30: clarks. Albo jakiekolwiek desert boots (skóra licowa lub zamszowa) którejkolwiek z firm. Popatrz na zalando.
Z lasockim z cc problem jest w tym że jakość #!$%@?. Wojas odrobinę lepsza ale też nie powala. Wzornictwo natomiast kompletnie z dupy. Jak zrobią coś w miarę normalnego to dojebią dodatkowe przeszycia i jakąś #!$%@?ą kontrastową nitkę. Coś w stylu tych paskudnych koszul z kontrastowymi wstawkami noszonych przez bezguścia. Szczerze to jak patrzę na
  • Odpowiedz
@blazej30: nie musi być broda. Jeśli chodzi o skórzane jesienno wiosenne buty to najlepszy wybór. Jeśli chodzi o lato skórzane buty to jednak średni pomysł. Stopa się trochę poci.
Ale jesli musi być skóra-popatrz np na adidas stan smith.

PRzegrzeb też strony popularnych ,arek sportowych-mają stonowane modele które mogą ci podejść. Przejrzyj też zalando, coś może wpadnie w oko.
thewickerman88 - @blazej30: nie musi być broda. Jeśli chodzi o skórzane jesienno wios...

źródło: comment_Ueiutd7raUSlk6HIZ7t9ahayqNg4nSJT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@blazej30: nie wiem jak ci odpisac, ja kupilem normalna skore, dalem 380, nie wiem co maja w tanszej ofercie
W wojasie dalem 300 zl i podziekuje za ta jakosc, farbowanie skory u nich lezy i kwiczy, male drasniecie i juz jest wszystko zdarte
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Poci się w lecie? No pewnie bardziej niż w w sandałach czy japonkach (do których niestety nie umiem się przyzwyczaić), ale w porównaniu do normalnych adidasów z plastiku to jednak skóra jest bezkonkurencyjna.
Aktualnie te mam na oku:
https://wojas.pl/produkt/27175/polbuty-meskie-7014-26
https://wojas.pl/produkt/23078/polbuty-meskie-6015-59 (te kupiłem w zeszłym roku i chyba kupię drugie, oprócz tego, że się usyfiły - to chyba nie do uniknięcia - to są idealne).
  • Odpowiedz
@FireDash: To zwracam honor. Wszedłem na stronę i losowo sprawdziłem z 10 par (akurart były w cenach 180-230) i wszystkie były z "skóry ekologicznej" (kto w ogóle #!$%@? taki zwrot wymyślił, powinno się pisać skaj, ewetualnie plastik). Widoczniej mają też jakąś półkę premium.
  • Odpowiedz