Wpis z mikrobloga

@walerrr: Po dogłębnej specjalistycznej analizie niewyraźnego zdjęcia mogę z całą pewnością stwierdzić że na pewno, być może, aczkolwiek niekoniecznie, może, ale nie musi, być to objaw ukąszenia przez bliżej niezidentyfikowanego owada, którego następstwem może być w przyszłości, potencjalnie, potocznie mówiąc borelioza.
@walerrr wysłał mnie do zakznego, pobrali mi tam krew i zrobili badanie na borelioze, na wyniki czekałem kilka dni bo musieli wymaz zrobić, później miałem wizytę u zakznego lekarza już z wynikiem okazało się, że mam te bakterie od boreliozy, dostałem jakiś mocny antybiotyk który brałem dwa tygodnie później znów badanie miałem po miesiącu chyba i byłem czysty. To było dawno jak jeszcze się nie mówiło o boreliozie tak dużo, nastolatkiem byłem
ok bylem dzisiaj u lekarza podejrzewa ze to nie kleszcz bo ukaszenie boli puchnie i jest ogolnie stan zapalny a przy kleszczu nie ma takich objawów, nie mialem badan ale dostalem antybiotyk na 10 dni zobaczymy czy przezyje do jutra, jak cos to oddam konto tanio