Wpis z mikrobloga

Mirki z #motoryzacja #prawojazdy #ruchdrogowy #kierowcy taka sytuacja:

ulica dwupasmowa, z przodu skrzyżowanie. Lewy pas do skrętu w lewo i jazdy prosto, prawy pas do skrętu w prawo.
Kolejka na prawym pasie (ok. 200 m). Część kierowców jedzie lewym pasem i wciska się na prawy przed światłami.
Inni, którzy stoją już na prawym pasie, ale z tyłu, zaczynają wyprzedzać i wciskać się również na prawo przed światłami.

Czy to jest jeszcze #jazdanasuwak czy już czyste ##!$%@???

Załączam #picreal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tegie - Mirki z #motoryzacja #prawojazdy #ruchdrogowy #kierowcy taka sytuacja:

uli...

źródło: comment_d8kGWYxXepafMaDhdMemWcyEtlWGlxVt.jpg

Pobierz
  • 12
@iacek: pomijam jazdę w lewo i prosto. Akurat dzisiaj ten pas by łcały wolny, nikogo nie blokowali.
Chodzi mi bardziej i wyprzedzanie i wciskanie się z powrotem na prawo.
Strasznie mnie to drażni, ale może jest w tym jakiś większy sens.

Pytanie jest serio :)
@tegie: wg mnie cwaniactwo.. jak wszyscy już stoją do skrętu w prawo to należy się ładnie za nimi ustawić i nie odpierdzielać.. co prawda taki pseudo suwak w jakiś tam sposób może rozluźnić korek, ale to nie wypada.. trafi się ktoś za nim na lewym i będzie blokował jak ktoś uparty nie będzie chciał go wpuścić.. już lepiej zrobiliby jadąc prosto, potem zawijka i w lewo.. jest możliwość za skrzyżowaniem (jadąc
@tegie: Skrzyżowanie Suchej z Dyrekcyjną, Wrocław ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj przynajmniej stoją. Jadąc z Kościuszki od strony Krakowskiej i skręcając w lewo na Pułaskiego (tam można z dwóch pasów jechać w lewo), z lewego pasa wjeżdżają na prawy jak do siebie na podwórko. Trąbisz, to się jeszcze potrafią pienić (,)