Wpis z mikrobloga

Specjalnie dla naszych klientów z Polski przygotowaliśmy świetne promocje i obniżki cen najpopularniejszych produktów w naszym sklepie.

Dla wszystkich którzy zastanawiają się nad zakupem inteligentnych odkurzaczy od ILIFE mamy też kilka modeli w promocyjnej cenie w magazynie EU.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Strona promocyjna: Promocja Najlepsze Kupony i Promocje Dla Klientów z Polski
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do obejrzenia i przypominamy że do końca miesiąca trwa specjalne #rozdajo dla wszystkich, którzy w tym miesiącu dokonają zakupu produktów na kwotę co najmniej $15. Szczegóły w tym wpisie, a dla każdego klienta kótrego zamówienie przekracza $70 jest jeszcze specjalna loteria na tej stronie

#gearbest #kupony #kodyrabatowe #xiaomi #ilife #miband2 #miband
GearBest_Polska - Specjalnie dla naszych klientów z Polski przygotowaliśmy świetne pr...

źródło: comment_cdmhWyRu8TsyD80bwqLrPqAmKJJHOwfR.jpg

Pobierz
  • 17
@GearBest_Polska: kod na Mi Band 2 się wyczerpał czy to jakiś błąd? Już PLN na USD zamieniłem, chciałem płacić a mi wyskoczyło 35$, po ponownym wpisaniu kodu promocyjnego wyskakuje "The Code you entered has expired".
  • 0
@widmo82: od czegoś trzeba zacząć, skoro są kody specjalnie na Polskę przygotowane. Strona ma być stale aktualizowana, więc jeśli będzie duże zainteresowanie, to i ceny będą niższe.


Już jest duże zainteresowanie i dlatego nie ma aż takich zniżek ;-)
@widmo82: nie możesz oczekiwać, że zawsze wszystko będzie tańsze niż gdzie indziej. Otwieramy się na polskich użytkowników i staramy się o konkurencyjne ceny. Czasami jeden produkt będzie tańszy a czasami trochę droższy niestety, ale żaden z innych chińskich sklepów nie ma tu konta i nie pomoże ci w razie jakichkolwiek problemów z wysyłką, towarem czy gwarancją.
@sirgorn: weź jeden na początek :)
@rybak_fischermann: promocje będą obiecujemy. Będą też specjalne