Wpis z mikrobloga

Wy barany lewackie, na siłę #!$%@? że "nowi uchodźcy nie są niczemu winni". To jest DRUGA FALA, dzięki której radykalizacja przyspieszy, bo zostanie przeniesiona na nowy podatny grunt.
Tymczasem teraz ISIS używa muzułmanów "pseudonacjonalizowanych" przez europe. Czemu? Bo mają paszporty pozwalające bez problemu poruszać się po Europie, bo mają kontakty, których nowoprzyjezdni nie mają, oraz ponieważ w większości nie są brani pod uwagę przez służby jako zagrożenie, bo przecież są "swoi".
Dzięki nowej fali "uchodźców", radykalizacja znacjonalizowanych islamistów również przyspieszy.

#polityka #4konserwy #bekazlewactwa #uk #terroryzm #anglia #zamach #europa
  • 21
@Hamouma: ja to zawsze boazeria byłem, a nie parapet - precz ze snowboardem!
wypowiada się "nonszalancko"
wykop - gdy ci ktoś o nim opowie, nie uwierzysz że istnieje miejsce tak silnie przyciągające nieżyciowe indywidua
chałwa wielkiej polszy
@BoltoS: Przecież lewacy i prawacy to są skrajności odpowiednio lewicy i prawicy. Czyli tacy debile ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby op napisał wy barany lewicowe bym sie obraził, bo nie pozwole na obrażanie lewicy, to samo gdyby napisał praiwcowcy, też bym sie oburzył.
Ale napisał lewaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na początku byli to "uchodźcy" z Syrii... A bo trzeba pomóc. Fakt, że do Syrii jest w cholerę daleko i w sumie większość spokojnie by znalazła schronienie znacznie bliżej został dawno zapomniany.

@PanWiatrak: Syrię od UE oddziela jedynie Turcja gdzie już znajduje się już 2,5 mln uchodźców z Syrii.

Teraz "uchodźca" to nagle każdy ciemnoskóry.

Uchodźca to generalnie ten, który opuszcza miejsce zamieszkania w obawie przed prześladowaniem. Procedura azylowa służy do
Syrię od UE oddziela jedynie Turcja gdzie już znajduje się już 2,5 mln uchodźców z Syrii.


@btr: do Turcji jednak nie uciekają, dziwne. Odnoszę się do tych co gnają do Niemiec i Francji. A droga jednak daleka.

Uchodźca to generalnie ten, który opuszcza miejsce zamieszkania w obawie przed prześladowaniem


wiem kto to jest uchodźca i wiemy także jacy 'dziestoletni' NASTOLATKOWIE dostali status uchodźcy. Jak rozumiem ci z Libii, Tunezji itd... z
do Turcji jednak nie uciekają, dziwne. Odnoszę się do tych co gnają do Niemiec i Francji. A droga jednak daleka.

@PanWiatrak: Jak "nie uciekają", skoro jest ich tam już 2,5 miliona (czyli dużo więcej niż w kilkakrotnie większej UE)?

wiem kto to jest uchodźca i wiemy także jacy 'dziestoletni' NASTOLATKOWIE dostali status uchodźcy. Jak rozumiem ci z Libii, Tunezji itd... z obawy przed prześladowaniem ludzi zabijają.

Nie wiem w jakich sytuacjach
Pobierz btr - > do Turcji jednak nie uciekają, dziwne. Odnoszę się do tych co gnają do Niemie...
źródło: comment_wOclSKSFADHDCahQO39njjGaPqVdXPy2.jpg
to kto w końcu zabił te 250 ludzi w ostatnich 2ch latach? Nielegalni przybysze bez legalnych papierów?

@PanWiatrak: Z tego co pamiętam, to w większości sprawcami zamachów były osoby o marokańskim, algierskim lub tunezyjskim pochodzeniu urodzone już w Europie.

I dlaczego zawsze to jest jakiś ciapaty?

Myślałem, że "ciapaty" to określenie kogoś kto pochodzi z Indii albo Pakistanu?