Wpis z mikrobloga

Miał ktoś może w #xiaomi #mi5 taki problem, że po podłączeniu ładowarki ekran zaczyna źle działać (tzn. nie zawsze reaguje)?
Poza tym w standardowej apce od SMS, aby uruchomić klawiaturę trzeba dotknąć pola do wpisywania kilka razy, zanim pokaże się klawiatura - to też chyba powinno działać inaczej?

Ponadto ostatnio dużo pytań o PDM z #banggood to zamieszam tracking:


Zawołam jeszcze #aliexpress #gearbest
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
Wersja wyświetlacza to zapewne LGD. Sprawdź w menu serwisowym w podmenu 2 czy LCD jest LGD lub JDI1. Kod do menu znajdziesz w Google.
  • Odpowiedz
@Koli96 miałem tak w xiaomi. Zmień ładowarkę i sprawdź. Sam się zastanawiam jak ładowarka może wpływać na działanie dotyku ale u mnie tak jest, że na oryginalnej działa poprawnie a na zamienniku nie da się "pracować".
  • Odpowiedz
2017-04-27 05:35:00 The item is pre-advised []


@Koli96:Netherlands: 2017-05-24 06:55 The item is pre-advised - To sobie jeszcze trochę poczekam...

  • Odpowiedz
@kondiq22: Dobrze, że screena zamieściłeś, bo ja aktualnie nie mam dostępu do telefonu (bo to nie dla mnie).
Znaczy problem z aplikacją od SMS jest cały czas - nie tylko przy ładowaniu.

A problem z ekranem okazuje się pojawiać tylko przy koniunkcji ładowania telefonu i założonego etui - wygląda jakby etui jakoś prąd przewodziło.
  • Odpowiedz