Wpis z mikrobloga

Witam cumpli jako #!$%@? 120kg, 185 21lat stwierdziłem że czas coś z tym zrobić, zacząłem robotę przy kostce=9h siłowni ograniczylem alko teraz tylko na weekendzie przy jakims spotkaniu a zywie się na tygodniu 10 jajkami i chlebem dziennie. Trzymajcie kciuki bo chce stać się mniejszym ulańcem do września wtedy możecie mnie rozliczać ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak byście mieli jakieś sprawdzone suple co by nie umrzeć i efekt był szybszy będę wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
##!$%@?
  • 13
@NiSziq thermal pro revolution. Ja uzywalem starszej wersji bo była najlepsza ( ͡º ͜ʖ͡º) zrzucilem w miesiac conajmniej 5kilo... działa pobudzająco i hamuje apetyt. Ogolnie to czułem sie jak bym jakiegoś węża wciągnął :) moze dlatego ze to ma w sobie pochodne efedryny (ʘʘ) czy jakos tak xd ale efekty były, nie kłamie ʕʔ((oo))
@rdy wczesniej miałem kontakt z narko. Wiec porownuje to do amfetaminy. Zanim sie organizm przyzwyczail to minely z 2 tyg u mnie. Tak to mialem "#!$%@?" dobra gadka i muza w pracy na maxa xD ale jadłem nie wiele.. sny mialem krotsze ale i tak dawałem w sumie rade :) pozniej juz do tego popijalem kawe bo czlowiek chcial czuc to pobudzenie :) sumasumarum... bralem przez miesiac po 1 tabletce pozniej czasem