Wpis z mikrobloga

@epi: Komputer, to jest od pracy :) Rime zostawiłem w preorderze, a na disgaea właśnie czekam, ale coś się przesyłka opóźnia, a demo już dawno skończone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jorzi: Komputer to narzędzie uniwersalne ;)

Ja początkowo też zamierzałem kupić Rime na Switcha, ale biorąc pod uwagę aktualne problemy z wydajnością, wydaje mi się, ze na switchu mimo wszystko gra będzie chodzić gorzej, lub wyglądać gorzej.
Szczerze wątpię w 1080p i 60fps. Tak więc na PC będę się grą cieszyć bardziej ;)
@epi: Jasne, może będzie chodzić i wyglądać gorzej. Ale już dawno temu całkowicie przestało mnie to interesować. Gdybym grał dla wydajności, i rozdzielczości, to nie pisałbym z Tobą w tym momencie pod tym tagiem. Switch to mobilność, która mnie urzekła w pierwszym trailerze - i jeżeli mam możliwość kupienia gry na niego, a na jakąkolwiek inną platformę, to tak długo jak nie będzie to digital, to kupię na switcha. I absolutnie,
Switch to mobilność, która mnie urzekła w pierwszym trailerze


@Jorzi: Mnie też i dlatego między innymi go kupiłem ;)

Ale uważam, że akurat w przypadku gry takiej jak Rime, dużo istotniejsze jest (i daje więcej przyjemności z grania), doświadczanie jej w najlepszej możliwej wizualnie jakości. Kwestia grania mobilnego jest tu mniej istotna.
Zwłaszcza, że gra jest krótka i na raz ;)

To nie Mario Kart, w którego można grac w nieskończoność
@epi: > dużo istotniejsze jest (i daje więcej przyjemności z grania), doświadczanie jej w najlepszej możliwej wizualnie jakości
no właśnie dla mnie nie ma to żadnego znaczenia. Ja za to, w dowolnym momencie będę mógł wziąć ze sobą konsolę na balkon, usiąść w leżaku, i racząc się kawą nieprzerwanie cieszyć się rozgrywką. Jak będę chciał, to spakuje ją w plecak, i przejdę się do klubokawiarni niedaleko mnie, napić się dobrego piwa
Ja za to, w dowolnym momencie będę mógł wziąć ze sobą konsolę na balkon, usiąść w leżaku, i racząc się kawą nieprzerwanie cieszyć się rozgrywką. Jak będę chciał, to spakuje ją w plecak, i przejdę się do klubokawiarni niedaleko mnie, napić się dobrego piwa czy kawy, i również leżąc w leżaku, rozwiążę kolejną zagadkę.


@Jorzi: Ja tak robię z Zeldą, bo to jest gra na rok lub dłużej ;)

Rime pewnie