Wpis z mikrobloga

@1_9TDI: W takim razie powinnaś jak najszybciej usunąć konto, bo mirko to jedno z najbardziej demotywujących miejsc w internecie i nie tylko.

A możliwości jest sporo, zawsze jest wyjście b) c) i d) i jeśli coś sprawia, że czujesz się jak gówno, to musisz się wziąć za siebie i zrobić wszystko, żeby to zmienić.

  • Odpowiedz
@1_9TDI nie kłamie. Wystarczy zwykły spacer po lesie w któryś wolny dzień. Najlepiej jest się odłączyć na chwilę os świata i oddać w objęcia matki natury. Gdzie szum drzew zamiast szumu gadających głów.

Jak miałem 19 lat wyjechaliśmy z miasta na zadupie kompletne ( ojciec miał tam prace) prawie rok miałem depresję. I to był mój sposób na szczęście. Przestałem go szukać u innych i znalazłem w sobie :)
Milego dnia!
  • Odpowiedz
@1_9TDI: Jeszcze kolejna sprawa to to, że masz jedno życie - no chyba, że wierzysz w reinkarnację, ale nawet jeśli to jest szansa, że trafi Ci się o wiele #!$%@?, niż teraz.

No a nie wiem, warto. Wiadomo, że będą się pojawiały różne problemy, ale nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie i jeśli masz na siebie jakiś pomysł, ale coś Cię powstrzymuje od robienia tego, no to warto zaryzykować.
  • Odpowiedz