Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki,
latałem już małymi dronami i teraz czas na coś większego, szybszego i z fpv. Jestem zainteresowany 220-250. Nie boję się samemu składać, ale natrafiłem na dobre opinie dotyczące gotowca eachine wizard x220. Na banggoodzie za zestaw z aparaturą flysky i6 i baterią zapłacę 181 dolarów (z kodem rabatowym), więc chyba się to po prostu opłaca. Okulary jakie wybrałem to Eachine ev800 za 44 dolary (również z kodem). Potrzebuję z kimś pogadać na pw i pozadawać kilka amatorskich pytań i dobrać zapasowe baterie, buzzer, kamerę itp itd
#drony #dron #quadcopter #fpv
  • 9
@glk44: zastanawiałem się nad tym modelem, ale niestety posiada złą renomę na forach :/ Znaczy podobno ok dopóki nie zaliczy porządnego kreta, wtedy już kaplica. Sama rama jest podobno źle skonstruowana.
@m1804: ja mam tego wizarda, jak cos to męcz. Choć nie mam porówaniania bo to moj pierwszy dron tej kategorii.

Jestem już po dwóch FC i przed zakupem trzeciego i jednego ESC, spłoneło mi w piątek :(
Ogólnie jest to ponoć najlepszy produkt eachine jak do tej pory.
@m1804: pierwszego ja zalatwilem, choc do końca nie chce w to uwierzyć. Źle spiołem osd z fc, tam gdzie mialo byc 5v poszedl tx a tam gdzie tx poszlo 5v.

Drugi fc - zaliczyłem grubego kreta, na poczatku wszystko wydawało się spoko bo obraz mi nie znikł, osd też działało jednak po oględzinach okazało się ze poszedł i fc i jeden esc.
Nie wiem, może to kwestia trochę agresywniejszego lotu. To