Wpis z mikrobloga

933780 - 27 = 933753

Po wczorajszej niedokręconej stówie czułem niedosyt, więc pojechałem opłukać gazelkę na myjnie i odwiedzić śmiesznepieski w parku w Enkhuizen.

Statystyki:

Dystans: 27 km
Czas: ◷01:09:44
Średnie tempo: 2:32 min/km
Średnia prędkość: 23,58 km/h
Kalorie: 0 kcal

W tym tygodniu to już 79km!
#rowerowyrownik
Pobierz kapitantaca - 933780 - 27 = 933753

Po wczorajszej niedokręconej stówie czułem niedos...
źródło: comment_gYB5EkbPdFwjXutjL5kAT8gGsYuuEimv.jpg
  • 7
@kapitantaca: z tego co pamiętam, to gdzieś w okolicy była miejscowość Spierdijk ... nic szczególnego, ale do polecenia jeśli lubisz robić zdjęcia z tabliczkami miejscowości. (potencjał do wykorzystania w żarliwej dyskusji w necie)
@uhu8: Od wiochy gdzie mieszkam jakieś 20 ~ 30km, ale ja raczej wolę jeździć wybrzeżem nad zatoką (więcej latającego białka w powietrzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), albo dłuższe wycieczki aby zobaczyć coś ciekawego - tak jak wczoraj pocisnąłem prawie 100 żeby zobaczyć i przejechać się tamą zamknięciową (Afsluitdijk)
@kapitantaca: wiem, ciotka założyła rodzinę w NL w latach 60tych, a w 80tych za mojego gówniaka przez kilkanaście lat mieszkała w Alkmaarze i wtedy trochę z nimi pojeździłem, popływałem jak również samodzielnie pojeździłem na rowerze. A potem na studiach jeszcze dwa wypady także z rowerowaniem (Amsterdam-Lejda-Haaga- i te ichnie Sopoty ... Scheveningen/Katvijk o ile dobrze pamiętam). Drugie miejsce, które ogólnie mi się podobało to okolice Hoge Veluwe; oczywiście inne klimaty niż
@uhu8: a do Amsterdamu też będę uderzał w tym sezonie (60km z domu do centrum Ams), ale najwygodniej mi się jeździ po zadupiach gdzie nie ma aut i pieszych, ale najpierw chyba obskoczę Den Helder - też piękne miasto, a ostatnio byłem tam na rowerze 2 lata temu.