Wpis z mikrobloga

@Jurigag: Nie będę brał ryzena do csgo bo nie wiem czy on w tej #!$%@? grze utrzyma chociażby 150 fps xD No i mobo pod te i5 mogę po taniosci odkupić od znajomego + ramy.

No cóż, tak patrzę na YT to jakoś to skalpowanie trudne mocno nie jest.
  • Odpowiedz
@Halo_Odbjur: - gluta mają wszystko niżej od Broadwell-E/Haswell-E, ale problem nagłego skoku temperatury dotyczy tylko 7700k, nawet po skalpowaniu.
- masz wystarczająco dużo benchmarków i filmów na YT dotyczących wydatności nowych AMD w cs go
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica:
@Jurigag: No to git jak tak. Sprawdzałem tylko jakoś zaraz po premierze jak te procki radzą sobie w csgo i było dość srwdniawo, ale to pewnie wina jakichś sterownikowu/aktualizacji była.
No tak czy tak, nie opłaca mi się raczej składać teraz kompa opartego o procek AMD skoro mogę odkupić te płytę + ram za praktycznie połowę wartości.
  • Odpowiedz
No tak czy tak, nie opłaca mi się raczej składać teraz kompa opartego o procek AMD skoro mogę odkupić te płytę + ram za praktycznie połowę wartości.


@Halo_Odbjur: no w takim przypadku spoko, znaczy od premiery sobie radził w csgo w porządku, przecież to nie jest wymagająca gierka xD
  • Odpowiedz
@webdruid: Bo karty raczej nie ma sensu zmieniać, nie? I tak głównie będę grał w csgo, czy jakiegoś BF 1, GTA V pewnie. A tak to w większości gowno gierki które na obecnym PC działają w 60 fps xD
  • Odpowiedz
@Jurigag: Nie jest wymagająca, ale skoro w nią grasz to pewnie wiesz jak volvo czasami coś potrafi #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednego dnia FPS spadają o połowę, żeby za dwa dni znowu wrócić do normy +20 fps xD i pewnie właśnie trafiłem na filmik/i kogoś z bólem dupy jakie to AMD #!$%@? bo dropio fps gdzie naprawili to jakaś łatka w ciągu kilku dni.
  • Odpowiedz
@Halo_Odbjur: nawet nie myśl o Ryzenie ;p i5 radzi sobie o niebo lepiej, będziesz miał po 400fps n mapach vs 200 z stopami do 100 na Ryzenie. Procesor zawsze możesz oskalpowac i zbić temperatury o 15-25 stopni
  • Odpowiedz