Wpis z mikrobloga

Mikrokoksy! Potrzebuje rady co kupić, aby zwiększyć swoją masę mięśniową. Otóż od dwóch miesięcy pracuje w fabryce felg. Praca nie należy do najlżejszych, na osiem godzin pracy przeniosę od 500 do 1000 kg ( unoszenie, przenoszenie, układanie ). Z dostarczaniem węglowodanów nie mam problemu ( tak mi się wydaje ) bo na śniadanie zjadam cała torebkę ryżu lub kaszy z rodzynkami, suszoną żurawiną, olejem lnianym i rzepakowym i popijam energetykiem zamiast kawy. Po pracy znów kasza lub ryż z sałatką i jakimś mięsem - kurczak, kiełbaska z wieprzowiny, czasami wołowina, no różnie. Mam problem co zjeść na noc. I tutaj myślałem nad preparatem białkowym. Jaki polecacie? Aha jeszcze to, że posiadam sporą masę tłuszczową, której chciałbym się pozbyć i czy tutaj jakiś preparat na spalanie tłuszczu by pomógł ? Jak działa taki preparat? Czy po zażyciu takiego preparatu przed pracą, czyli wysiłkiem fizycznym posiadał bym dodatkową energię pochodzącą ze spalania tłuszczów z mojej tkanki tłuszczowej?
#mikrokoksy #dieta #odzywka
  • 11
Jeżeli zarazem chcesz spalić tłuszcz jak i zbudować trochę mięśnia, to przede wszystkim powinieneś oscylować w okolicach własnego zera kalorycznego.

Jeżeli chcesz zwiększyć masę mięśniową to Cię zawiodę - sama praca w fabryce felg Ci tego nie zapewni. Zapewne dawno jesteś zaadaptowany do tamtejszych ciężarów.

Ogólnie ja w pierwszej kolejności jednak postawił na optymalizację snu, jego higienę i polepszenie regeneracji - jeśli #!$%@? fizycznie bez tego ani rusz.
@Berkel_88 o cholera. Najpierw ogarnij swoją dietę dokładnie, a później myśl o spalaczach czy białku. Białko jest jak z mięsa czy twarogu nie dostarczasz wystarczająco dużo bialka. Szczególnie energetyki odstaw bo to sam cukier
@Berkel_88: 500-1000kg, to jednak nie jest za dużo, jak na 8 godzin. Zwykła praca na magazynie w formie 8-godzinnej pracy polega spokojnie i na przerzuceniu parunastu ton dziennie. A robiąc na dziale wysyłki, to prawie jak na sortowni, NON STOP przerzucasz kartony po 31,5kg. Calutki dzionek. Czyli masz mega leciutką pracę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale nie szukaj teraz odżywek. Wykorzystaj to, że się męczysz w pracy
@Kasahara: No jeszcze się nie przyzwyczaiłem do noszonych ciężarów, bo to nie każdy dzień jest taki sam. Raz noszę felgi po 10 kg , a kolejnego dnia po 20 kg. I za każdym razem zmieniam sposób noszenia i unoszenia. A co do snu to fakt, godzina 20:00 i już mam ochotę pójść spać, może i dlatego że wstaje o 05:15 ale i dlatego że jestem zwyczajnie zmęczony.
@Re-volt: Energetyk tylko