Wpis z mikrobloga

@Jebwleb: np takie frajery, którzy jak już wychodzą z piwnicy i chcą ćwiczyć, to nie chcą sobie rozwalić stawów biegając w trampkach czy butach z bazaru. No ale tobie piwniczaku pewnie wyjście z piwnicy nie grozi więc tylko w necie hejtuhesz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wirvzkv: serio uważasz że nie kupię czegoś co mi się podoba bo jakieś "środowisko" tego nie szanuje? XD jak pustym trzeba być żeby żeby tak sądzić


@Wirtuoz: Ale czy ja coś takiego napisałem? :D Odpisałeś to co chciałeś powiedzieć, ale nie ma to związku z tym co powiedziałem.
  • Odpowiedz
Ziom, tagowanie voltów jako streetwear to nadużycie. W środowisku nie są szanowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale nitki to świetne buty na lato.


@wirvzkv: co #!$%@?? przez kogo nie sa niby szanowane, ale #!$%@? kosciu
  • Odpowiedz
w środowisku polskich grupek, gdzie wszystko co tanie i popularne jest hejtowane. za granicą takiego czegoś nie ma, bo ludzi nie interesuje co kto kupuje.


@masiej: dlatego 30% "streetwearowców" w Łodzi nosi koszulki Thrashera? Śmieszy mnie ten fenomen, nie wiedzą nawet skąd się ta koszulka wzięła albo dlaczego jest popularna - noszą za oceanem, będziemy nosić i my ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz