Wpis z mikrobloga

  • 2
@Szrlh
@szasznik
Brzmi to jak "Nie cierpię być seksowny ale byłem w Szczecinie i nic z tym nie zrobię"
zupełnie bez sensu, może to mój słaby niemiecki. Ale jakby tak wkleić tam logo wykop pe el? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@szasznik: @cadet: chodziło mi o to, że jakaś niemiecka strona oferuje koszulki ze Szczecinem xD i jakimś pewnie raktekstem. Bo sam języka nie znam :<. Wczoraj jakaś szczecińska knajpka, dzisiaj koszulka, ciekawe co jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@Szrlh ale kto takie gówno kupi? I jeszcze ten krzywy herb. Już wystarczą te koszulki stopro czy inne prosto z napisem:
SZC
ZEC
IN
xD
  • Odpowiedz
@cadet: albo te dresy z wielkim napisem szczecin na nogawce xD. Co do tej koszulki to nie wiem kto to może kupić xD. 80-100 letni dziadkowie? Tak samo widziałem kiedyś "patriotyczne" koszulki z polską flagą, ale niemieckimi napisami. Ale to chyba na grupie typu "Polacy w ...."
  • Odpowiedz
  • 2
@Szrlh dresy z wielkim napisem są od jakiegoś czasu w modzie to wystarczy "wpisywać miasta" i jest kasa. Reklama sponsorowana z fb, mi też często jakiś szajs się wyświetla który z niczym nie jest związany. Co do koszulek z zagranicznymi napisami to Polska dla Polaków, Anglia dla Anglików i Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz