Wpis z mikrobloga

@Scooterek: Dokładnie. Niby mało czasu było by się z nim związać, a jednak smuteg był że tak szybko musieliśmy się pożegnać. Ogólnie to jak na tak małą populacje wiedźminów na świecie to sporo ich ginie tak właściwie: Lambert, Vesemir, Leo oraz Letho z dwoma kolegami (Ciri nie liczę bo wiadomo że to taki mieszaniec jest bardziej). Ktoś tutaj bardzo ich nie lubi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mnichuy: Co do Lamberta to jego śmierć nie jest pewna, bo to zależy od wyboru gracza:


Jak można go zabić w ogóle, jak to jeden z lepszych wiedźminów [charakter]? Rozumiem go bo też nie miałam ciekawych rodziców, więc jesteśmy podobni trochę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak, wiem, jego życiorys nie jest kanoniczny, ale szkoda mi go i tak.

Co do Letho i jego funfli, to dawno grałam
@Mnichuy: Żeby w 1 mieć tę misję z Eskelem to chyba trzeba mieć jakiś dodatek, ja go nigdy nie miałam, a zainstalować też nie wiem skąd. A mam te wszystkie Edycje Rozszerzone i też dupa i kamieni kupa.

Jedyny dodatek jaki zainstalowałam do 1 części to ten FCR, który dość utrudnił grę.
Miał sporo dobrych stron ale i złych. Teraz przynajmniej wiem co z tego moda sobie potem instalować a co
@Scooterek: ! Co do Keiry to można ją uratować i przekonać by nie szła do Radowida tylko spikała się tak jakby z Lambertem, ale cholera wie jak to się dalej potoczy (na pewno z tego dzieci nie będzie ( ))

@Mnichuy: Dzięki za info, teraz już będę wiedziała jak to zainstalować, bo na GOGu pewnie też trzeba pobrać do tego dodatki w podobny sposób. W ogóle się dziwię że na to nie wpadłam, skoro do W3 pobrałam je z GOGa wszystkie. ()

EDIT: Sprawdziłam właśnie Wieśka 1 na GOGu i SĄ te dodatki, pewnie już zainstalowane przy pobieraniu wszystkiego. Ale to tylko dzięki temu, że niedawno dawali
@Scooterek: Ja miałem te dodatki od razu zainstalowane (co dziwne że jakieś fanowskie rzeczy były dodane no ale mają gest) na płytce sprzed kilku lat w takim bigboxie gdzie byłą muzyka i takie tam. Warto przejść przynajmniej te dwa DLC z "dublingiem". No właśnie o ten wyjazd mi chodziło. Mi się tam Keira nie spodobała dlatego straciła ... głowę dla Geralta ( ͡ ͜ʖ ͡)