Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta

Potrzebuję książeczkę sanepidowską - w tym celu muszę się udać lekarza medycyny pracy, to wiem :D Z tym, że jak? Idę do takiego i normalnie się zapisuję jak prywatnie? :> I ile to może kosztować (w Krakowie)? (aż się boję ceny)
  • 78
  • Odpowiedz
@kicioch: ja książeczkę musiałam wcześniej kupić w papierniczym, wiem, że czasami w sanepidzie też mają. A praca związana z art. spożywczymi czy nie? I teraz to kosztuje nawet powyżej 50 zł, ale często pracodawca kierując na badania pokrywa ten koszt.
  • Odpowiedz
@kicioch: Po pierwsze - przynajmniej ja tak robiłem 5-6lat temu - do księgarni - po książeczkę sanepidowską za 1zł :P Z książeczką do sanepidu - po pudełeczka szt.3 :D I póżniej 3dni zanosisz im po jednej próbce, albo jednego dwa - dwie. Tam chyba robisz wpłate 50-70zł za badanie - wpisują Ci to w książeczkę, i idziesz do lekarza który to podbija, Popytaj znajomych gdzie taniej - ceny wachaja się od
  • Odpowiedz
@kicioch: to powinien Ci dać skierowanie. No i tak jak piszą, najpierw po pewne pojemniczki do sanepidu celem ich uzupełnienia ;) U lekarza jeszcze Ci morfologie zrobią i standardowe badania (ciśnienie zmierzą i zapytają czy chorujesz xD)
  • Odpowiedz