Wpis z mikrobloga

Komentarz pod jednym z artykułów:

#magdazuk #magdalenazuk
Czytałam też w komentarzach taką wiadomość. Ponoć o tym pisali rezydeńci Niemieccy, że Magda pierwszego wieczoru siedziała sama przy stoliku, podszedł do niej barman coś powiedział i z nim poszła do stolika gdzie siedziało dwóch męzczyzn. On po dostarczeniu drinków sam się do nich przysiadł. Siedzieli tak około dwóch godzin, drinkując, a potem dwóch z nich odprowadzało Magdę słaniającą się na nogach do pokoju. Również czytałam taki komentarz , że jakaś turystka z Niemiec , usłyszała jakieś dziwne hałasy w pokoju w którym mieszkała Magda, zaniepokoiło ją to, wyszła i zapukała , było cicho nikt jej nie otworzył, ale z innego pokoju wyszła turystka i powiedziała ze widziała jak Magdę 2 męzczyzn wyprowadzało z pokoju, wyglądała jak piana i poszli w nieznanym kierunku. Również inni turyści niemieccy zwrócili uwagę że Magda była bardzo pilnowana, a wręcz izolowano ją od innych. To wszystko przeczytałam w komentarzach, może tu jest ślad. Bardzo proszę śledczych : przesłuchajcie też turystów i rezydentów innych narodowości nie tylko polskiej.
  • 5