Wpis z mikrobloga

Kuhwa, kupiłem już dawno, wracam co jakiś czas i zupełnie nie leży mi ten #driveclub. Gra wygląda i działa super, motyw zdobywania gwiazdek też mi pasuje, ale zupełnie nie czuję samochodów. Zwykle po pierwszym okrążeniu w każdej innej grze zaczynam auto rozumieć i mogę właściwie nie popełniać większych błędów. Tutaj notorycznie #!$%@? w bandy, w tych samych miejscach, bo samochód nie zachowuje się naturalnie. Macie może jakieś rady, czy ta gra po prostu jest jednak jakaś #!$%@?? xD Jeżdżę na tym trudniejszym trybie, niby bardziej realistycznym.

W #dirtrally i #granturismo takie problemy absolutnie nie występują. Nie wspominając o #needforspeed czy #burnout. Sorry za tagi, ale strasznie mnie ta gra wkurza i może po prostu czegoś nie zauważam ;/

#gry #ps4 #konsole wybaczcie #simracing
  • 8
  • Odpowiedz
@BigBadBat: po prostu to ładna, efektowna gra z poślizgową fizyką, tak ma być
chcesz lepszych odczuć zainteresuje Assetto Corsa, ale...

  • Odpowiedz
@BigBadBat Ja miałem to samo na tym "trudniejszym" trybie. Dlatego jeździłem na zwykłym. I się grało super. Platyna aż miło wpadła.
Zostało mi w Bikes być na podium w wyścigu z 6 graczami. Do tej pory nie spotkałem więcej jak 4 graczy.
  • Odpowiedz
  • 1
@rauf Właśnie przez ten efekt uboczny zacznę Assetto dopiero jak ogram wszystkie aktualne i Project Cars xD

@grz3so_o Jeszcze dzisiaj spróbuję, na początku zawsze ustawiam najtrudniej, może faktycznie po prostu im to nie wyszło, chyba w jednym z ostatnich patchy wszedł ten tryb.
  • Odpowiedz
@BigBadBat: miałem tak samo, dlatego gra poszła na sprzedaż, teraz chce kupić Dirt Rally, Dirt 4 lub Project Cars, na Gran Tourismo poczekamy pewnie z jeden rok jeszcze
  • Odpowiedz