Wpis z mikrobloga

@riencee: nareszcie xD
no czy ja wiem, dla mnie dobrowolna miłość dwojga ludzi jest jak najbardziej naturalna (w rozumieniu tego słowa które podałeś), zaś co się tyczy samego rozmnażania to nie dla każdego jest to priorytet życiowy, czasy kiedy był to jedyny lub najważniejszy powód wiązania się kobiet i mężczyzn minęły.
  • Odpowiedz
@Laytt: również możesz zrobić o tym wpis xD a odnośnie mnie to też tego trochę nie rozumiem - sam na czarnej mam tylko 1 osobę oraz włączyłem opcję komentowania dla osób z czarnej xD
  • Odpowiedz
@riencee: ale człowiek przez to iż posiada rozum jest ponad innymi gatunkami, sam nadaje swojemu życiu sens, dąży do szczęścia które rozumie indywidualnie. Czy mianem nienormalnego określiłbyś też np genialnego matematyka lub innego uczonego który nie chce mieć dzieci? Poza tym o przetrwanie gatunku ludzkiego w wyniku prokreacji nie ma co się martwić - co więcej przeludnienie staje się coraz większym problemem.
  • Odpowiedz
@grzsci:

Ale przez obrzucanie innych gównem i wypowiedziami jak typowy sebix, robisz więcej szkody niż pożytku.


Ojej. Wyzywać od "pedałów" można, ale jak się kogoś nazwie "zjebem" albo "idiotą", to już łezka w oku się kręci.
  • Odpowiedz
@JanuszeKek gatunek dla którego priorytetem nie jest rozmnażanie jest gatunkiem patologicznym dążącym do samozagłady to nie jest naturalne, pytales co uwazam za naturalne, wlasnie to, a pedalstwo naturalnym nie jest
  • Odpowiedz
@LiberalniDemokraci: Mnie ciekawi jedna rzecz... Co stoi za tym że non stop wspomina się o legalizacji osób homoseksualnych i pisze się o tym jak by ta sprawa decydowała o większości obywateli bo tak szczerze mówiąc to ta legalizacja dotyczyłaby marginalnej części społeczeństwa i nie widzę sensu żeby ta sprawa miała wielki priorytet dla wielu osób. Chodzi tu o samą kwestię małżeństwa i ich ewentualnych przywilejów a nie o to że
  • Odpowiedz
@ghostface: jeśli mówienie "pedał" to oznaka homofobii to wg ciebie duża część homoseksualistów jest homofobami
oraz idąc dalej tokiem twojej wypowiedzi - idiotami.
  • Odpowiedz