Wpis z mikrobloga

@Paulinho: To jednak złe porównanie, Szare Wilki i ich partia są legalni, i nie mają na koncie 60 mln ludzi :) Zresztą większość Szarych Wilków jednak nie popiera Erdiego
  • Odpowiedz
@Paulinho: PKK trochę sie ostatnimi laty uspokoiło i stara się nie robić zamachów na cywili, ale parę lat temu robili je normalnie więc nie pie*** mi głupot kolego.
  • Odpowiedz
PKK nie robi zamachów na cywili. Terroryzm odrzuciła w 1995 roku. Ponad 20 lat temu. Szare Wilki to faszystowscy bandyci. A turecki faszyzm też ma masę ofiar na koncie. W tym i bezpośrednio Szare Wilki. Jest to wiec bardzo dobre porównanie. A kolegów szukaj gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Paulinho:

PKK nie robi zamachów na cywili. Terroryzm odrzuciła w 1995 roku

Teraz mają od tego TAK ( ͡º ͜ʖ͡º)
PKK nie robi zamachów na cywili, ale im szkodzi - zrównanie z ziemią Sirnaku jest pochodną wejścia PKK do miasta.
  • Odpowiedz
@Paulinho: możesz podać jakieś porządne źródło potwierdzające, że TAK to robota Turków?
A informacje o początku walk w Sirnaku mam od mieszkańca tego miasta, który nie zaprzecza, że rząd jest jebnięty, ale podkreśla, że to z winy PKK rozpoczęły się w mieście walki.
  • Odpowiedz
Są. Charakter działań, zgranie czasowe. Nie wydaje mi się, aby to była 100% agentura, zapewne jest tam wielu gniewnych młodych, ale wiele wskazuje na inspirowanie i sterowanie przez MIT. Nie ma natomiast nic co by wskazywało na jakiekolwiek związki z PKK. No tak walki zapewne, w końcu do walki trzeba dwóch stron. Tym niemniej stroną inicjującą był rząd. PKK nawet nie wprowadziła do miast swojej "dorosłej" partyzantki HPG i YJA-STAR. Walczyła młodzieżówka
  • Odpowiedz