Wpis z mikrobloga

@billy0o: A to w adresie ma podany numer telefonu czy konkretne miasto/ulicę/numer? W zębach ma przywieźć pod wskazany adres. Dzwoń do centrali, że nie było go u Ciebie. Niech się kontaktują.
@L3stko: Mam kilka kurierow na dzis #!$%@? wie ktory dzwonil. Ma adres i wszystko napisane nikt mu w zębach nie kaze przynosic, niech zadzwoni jak czlowiek a nie jak menda.
???
Ile razy próbował dostarczyć? Co za kurier? miasto / dzielnica
Skąd wiesz że kurier skoro dzwonił z zastrzeżonego ? to raczej rzadkość
@billy0o: a kurier niema obowiazku na nastepny dzien podjac probe dostarczenia znow? a jak nie zostawic avizo? , po drugie zdobyc NR kuriera jest banalnie prosto.. pomysl troche , dzwonisz do firmy w twoim miescie i prosisz o nr kuriera ktory ma rejon danej ulicy i voila , masz nr do kuriera;p robilam tak nie raz ;p
@anetaha: oczywiście masz rację ale załóżmy dwie hipotetyczne sytuacje
1. kurier dojezdza do dzielnicy, dzwoni, nikt nie odbiera, odjezdza. koleś się orientuje po 2 minutach ze kurier dzwonil, widzi jego numer, oddzwania, kurier wraca bo w sumie odjechal tylko 200 metrów. wszyscy zadowoleni
2. kurier dojezdza do dzielnicy, dzwoni, nikt nie odbiera, odjezdza. koleś się orientuje po 2 minutach ze kurier dzwonil. Nie widzi jego numeru, więc włącza pc by ogarnąć
@anetaha: ale zczaj ze mam z 4 przesylki na dzis od roznych firm i nie chce mi sie teraz dzwonic po wszystkich i sie prosic o numer. Powinien chcoiaz zostawic smsa z kontaktem.
@billy0o: kurierzy nie mają obowiązku nawet dzwonic do ciebie zapamietaj to sobie,to tylko ich wola czy zadzwonia czy nie;] myslisz ze przy tylu paczkach dziennie i teren ktory musza objechac jakikolwiek kurier bedzie myslal nad twoja paczka :P ja osobiscie bym miala #!$%@? na to, nie chcesz dzwonic to nie dzwon ;p
@anetaha: ja mu nie karze na telefonie wisiec az laskawie odbiore. Zwykly sms by wystarczyl a nawet jeden sygnał z niezastrzeżonego numeru. Jakoś większość kurierów to robi i nie ma z tym problemu.