Wpis z mikrobloga

  • 3
@mkarweta typie ale to Twoj obowiązek złożyć to sprawozdanie i to ty powinieneś o tym wiedziec. O czym mają Ci jeszcze przypominać? Ze powinienes placic podatki? "Ale panie urzedniku z US ja nie wiedziałem"

Jak sie zaklada stowarzyszenie to powinno sie znac swoje obowiązki
  • Odpowiedz
  • 2
@Jade: stowarzyszenie zostało założone 30 lat przed moim urodzeniem, ja tylko prezesem jestem, a poprzedni prezes mi takiej wiedzy nie przekazał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ja tylko prezesem jestem


@mkarweta: przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zastanów się czy tam na pewno powinno być 'tylko'. Prezes to chyba najwyższą funkcja w stowarzyszeniu i powinien się znać na tym co robi.
  • Odpowiedz
@mkarweta: ale jesteś jego prezesem. Przejmując to stanowisko powinieneś był zorientować się w swoich obowiazkach. Wystarczy np. Wpisac w google "obowiązki stowarzyszeń" i masz taką stronę. http://poradnik.ngo.pl/wazne-terminy

Część tych informacji możesz nawet mieć we własnym statucie (dawno statutów nie czytałem więc już nie pamiętam).
  • Odpowiedz
@wajdzik: dzięki za info, cumplu. Przejrzę. Nie miałem jeszcze czasu się w to wdrożyć... Gadałem za to z poprzednim prezesem i odpowiedź była:

gus? a nie, nigdy nie wysyłałam xDD


Nie wiem, czy coś to da, ale niech leci. W sumie to nawet nie jest takie powalone jak mi się wydawało. Tylko objętość tego sprawozdania robi (kiepskie) wrażenie.
  • Odpowiedz