Wpis z mikrobloga

@networth: sam tak robiłem parę lat, teraz jednak każdy tekst umieszczam choćby w (na ogół podmieniany JSowo, więc i tak z potrzeby).
co do Twojego problemu, to jeśli w *nie ma nic, to masz zdaje się dla obiektu pole textValue. jeśli masz coś w *, to nodeValue i regexem musisz sobie wywalić tag z zawartością.

uprzedzając WIELKICH SPECÓW, jeśli jest inny sposób (może natywny JS umie już czyścić htmla), to
  • Odpowiedz
@networth: ja bym tak zrobił. czy słusznie? nie wiem. ale działać by działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: w TYM konkretnym przypadku, to w ogóle znaleźć indeks dla "<" i substring od 0 do tego indeksu, bez regexów :)
  • Odpowiedz
@networth:

co kilka sekund, to użyj setInterval(), a co zmian w tekście, to nie wiem... jesli nie masz możliwości podpięcia się pod jakiś istniejący mechanizm, to chyba nic.

@xcccx: aaaaa i tam jest tablica, z czego pierwszy element to będzie tekst, a drugi to *, zgadza się? jeśli tak, to rzeczywiście sprawa prosta i niepotrzebnie komplikowałem :)*
  • Odpowiedz
@zolwixx: @xcccx: lepiej mi powiedzcie jak tego uzyc do mojego skryptu xD

var newTitle = $('.button-prefs-budget').html();
document.title = newTitle;

nie idą żadne requesty do serwera,
  • Odpowiedz
@networth: aaa jak przejdziesz, to skrypt trzeba odpalać ponownie :D nowa strona = nowy dokument = nowe skrypty

jak pamiętam jquery to .get() chyba zwracał obiekt DOM?
var newTitle = $('.button-prefs-budget').get().childNodes[0];
  • Odpowiedz
@zolwixx: Nie do końca, bo to jest skrypt w aplikacji Tempermonkey do chroma, która działa na każdej podstronie mojego url.

taki błąd w konsoli:

$('.button-prefs-budget').get().childNodes[0];
VM13028:1 Uncaught TypeError: Cannot read property '0' of undefined
at :1:43
  • Odpowiedz